Kas tad bija pirmais? Un tas jau tāds senumsen uzdotais jautājums
un lai gan daudzi zinātnieki ir centušies rast atbildi ,šim jautājumam,tomēr viņi
NAV apjautuši , notiekošos procesus,no pašiem pasaules pirmsākumiem .....
Tā ka es,ņemot vērā mūsu zemītes un dzīvās radības sākumu kā arī loģiskos,
notikumu secības kritērijus,nonācu pie secinājuma: Pirmais bija GAILIS !
Un tas notikās šādi : Kad Dieve radīja Zemīti un Ādamu (dārznieku) ,
kuram bija jāuztur kārtībā tas–Ēdenes dārzs un lai, Dārznieks, ilgi negulētu i
ietu strādāt ,bija vajadzīgs modinātājs .... Tā nu Dieve ar radīja GAILI !!!
Viss jau būtu labi tač ,tas Gailis ,visu dienu tik to vien darīja kā ĶI ĶERI GŪ i
ĶI ĶERI GŪ un tas jau sāka apnikt Ievai . Tā nu ,pēc Ievas lūguma Dievei un,
lai Gailim būtu cita nodarbe ,Dieve radīja Vistas ,ko Gailim aptecēt un pamīcīt.
Te nu,laikam ejot un “darbībām” notiekoties ,Gailim sāka apnikties...tā tukšā
padarīšanās bez jebkāda redzama rezultāta un ,to redzot i apjaušot,
Dievei nācās vistiņas pārtaisīt lai tām,pēc Gaiļa pamīcīšanas, parādītos “darba”
REZULTĀTS–OLA !!!
Process ....
Keywords: o kā52
Dagija D. June 15 18:51nu ja, cits pielejas tautās ejot.. lai brašāks..
Ansītis S. June 15 13:55Aiz ko <malacītis> kad muti nomazgāju ??? reizēm...–ļaudīs ejot
A ja nu kāda ,tīkama –kā teikt , sadomā panākt,nogāzt i nobučot !!!
Laimē galus atdošu Ar tīru ,lūpkrāsiņu apkrāsotu .....muti
Dagija D. June 15 13:40nu malacītis
Ansītis S. June 15 13:32Nu taču..... nav jau nekāda .....uzpucinātā ,kuru uz tirgu vest....
pārdošanai Es pat kā uz sevi paskatos kad, pēc darba,–fūūūū pēēēēē kaka ,
kā tāds zaļais citplanētietis bet kad meitāstautās jāiet ta i pat pašam, vēmiens, nevisai nāk
Dagija D. June 15 12:06ak, cik noplucināta tā vistiņa..
Ansītis S. June 14 23:32 Bet tur taču jāpaiet kādam laikam.....olai jānogatavojas–tā teikt A to
izdēs vēl...tādu –pusgatavu pļaku i paturēt nevarēs....rokā
Dagija D. June 14 22:46:)) nu gan Tev domu gājiens!
Un kāpēc nesameklēji bildi, kur tiek dētas olas? pēc procesa..