Laukā paliek siltāks.
Vai jau iebridi ūdenstilpnē?
Keywords: pelde1
Nēēēē.... Peldēties, varot iet, tikai pēc trešā pērkonnegaisa
A man ,ar atmiņu ,tā pašvakāk.... kad pat neatceros.....jau kāds viens,
vismaz ar ,ir jau bijis????? šovasar Citiem gadiem mēģināju pierakstīt ....
uz papīrīša ta viņi pazūd....kaučkur tie– papīrīši .....bebšu nozog viņus
liktenis lai nenoslīkstu jo ,peldēt,nevisai ar protu .....tikai nirt
Es vēl neesmu atklājis peldsezonu,jo es pats esmu tikko pēc operācijas,jo nesanāk laika aiziet peldēt
Atklāju jau 2. janvārī :)