Virsrakstā ko sapratāt? Es pati jā. Tikai katrs uzrakstīto izlasa un saprot, kā nu prot. Pat skaļi saka - es visu lasīju tikai ar vienu domu... Tā nu tas tagad ir. Vienkārši - raksti, ko gribi, sapratīs pēc sava prāta.
Ne jau par to šoreiz. varbūt par drastiski. Kaut kā ir tā, ka latviešu valodā tas ir - pa jokam, nenopietni, rupji. Tik visiem prātā tas no pirmajiem Godmaņa laikiem - drastiski ir nežēlīgi, briesmīgi vai kaut kā tā.
Valodnieki uzskata, ka kāds vārda vai pat teiciena lietojums saglabājas kādus 5 gadus un valodas pastāvēšanas lietu tas neietekmē. Tik tas drastiski jau skan ilgāk par 5 gadiem.
Nu jau cits vārds ( svešvārds) sāk kļūt par modīgu - nākamgad valsts budžets jākonsolidē par vairākiem simts tūkstošiem, labi, ka partijas konsolidējas. Hm. par to partiju vienošanos, stiprināšanos varētu pat priecāties. Bet kā tad tur īsti ar to valsts budžetu?
Svešvārdi lielā cieņā visdažādākajās iestādēs. Ārlietu ministrijas nosaukums vien norāda, ka bez ārvalsts vārdu lietošanas savās runās nevar iztikt.
Lai. Piecietīsim. Paskatīsimies, cik drastiski uz vienu vietu sūtīs citu valodu mātēs vai konsolidēs
Atslegas vārdi: tā ir559