Tantriskais sekss

22. aug 2010. 00:47

Tantriskais sekss – tā ir plaša un dziļa intīmā tuvība: divi cilvēki dalās viens ar otru pieredzē, uzkrātajā enerģijā, mācās kopā pastiprināt emocionālās reakcijas dzimumakta laikā. Varu teikt, ka tantras sekss pārvērš zemapziņas egoistisko baudas izvirdumu garīgā, apzinātā laimē: mēs saplūstam viens ar otru šais okeāniskās laimes izjūtās. Tāpēc – kā  informē tantras seksuālās pieredzes autori visā pasaulē – mums labi jāpazīst savs partneris, lai varētu apgūt jaunas seksuālās pieredzes virsotnes. Tantras sekss nav gadījuma sakari, jauniešu orģijas, otra cilvēka emocionāla šantāža. Tantras seksuālās mākslas grāmatu kopā lasa divi pieauguši, nobrieduši  cilvēki ar visām savas miesas pilnībām un nepilnībām, nevis muskuļoti atlēti vai seksmaniaki.

Šiem cilvēkiem nav bail no līdz šim piedzīvotām vai priekšā stāvošām neveiksmēm, viņi saprot, ka tikai caur kļūdām, eksperimentu mēs uztaustām patiesību. Vēl tantriskais sekss ietver sevī tādu jēdzienu kā savas seksuālās enerģijas kontroli. Senās ķīnas dao mācības skolotāji šai sakarā rakstīja: “Ceļojums tūkstoš jūdžu garumā sākas ar vienu soli”.

XXI gadsimta farmakoloģija vīrietim piedāvā neskaitāmus erektīlās un ejakulatorās reakcijas uzlabotājus, sievietēm – frigiditātes novērsējus. Senās  Ķīnas, tāpat kā tantriskā seksa, mācība pāri faktiski attur no tā visa un saka: “Vīrietim nav katrs dzimumakts jānoslēdz ar ejakulāciju, vīrietim jāiemācās gūt baudu no 100 kopulācijām, kurās, iespējams,  būs tikai viena ejakulācija. Tāds dzimumakts faktiski ilgst daudzas stundas diennaktī, sieviete tajā gūst pasakainu baudu. Pie kam – vīrietis, kurš prot un var mīlēties ar sievieti tādā veidā, neejakulēt vai atļauties ejakulēt tikai vienu reizi, faktiski saudzē savu iemīļoto: meitenei/sievietei nav jālieto    pretapaugļošanās līdzekļi, nav jābaidās par iespējamo grūtniecību. Pāris iemācās dzimumakta laikā pasmaidīt par savu neveiksmi, kopā smieties, gavilēt, atļautiees skaļi paust savu orgasmu, iepazīst labāk viens otra matu smaržu, ādas zīdainību, noskaņojuma maiņas. Vīrietis, kurš prot regulēt savu ejakulāciju, ir pārliecināts par savu potenci, skolo savu mīļoto seksuālajā mākslā. Ķīnieši runā par sievišķās pievilcības iņ harmoniju ar vīrišķo pievilcību jaņ.

Tantras seksa prakse ir nepārtraukts process, unikāla pieredze, nevienam no partneriem nav jākārto eksāmens; veidojas īpašas attiecības, īpaša seksuāla pievilkšanās divu cilvēku starpā, ģimenē, par kuru zina vienīgi šie cilvēki, šī ģimene. Tantras prakse mūsdienās ietver sevī ķīniešu, induistu, arābu, arī rietumu seksuālās mākslas pieredzi. Baudas gūšana, izjušana, enrģētiska pilnveidošanās dara seksu tīkamu, sagādā partneriem prieku, iedvesmo, uzbudina.

Holistiska pieeja cilvēkam mūsdienās ļauj runāt par cilvēka saprātu, miesu, emocijām, dvēseli. Kreisā galvas smadzeņu puslode cilvēkam atbild par pozitīvām emocijām, iekšējas laimes izjūtu. Labā galvas smadzeņu puslode atbild par skumjām, negatīvām emocijām. Tad, kad ir balanss starp šīm abām puslodēm, kad ir veselīga enerģijas apmaiņa viscaur galvassmadzenēs, tad iespējama pilnvērtīga cilvēciskās laimes zjūta.
Austrumu skola māca: ja tev ir bijis daudz mīļāko, ar kuriem/ām saskarsmē tu neesi guvis baudu, tas nozīmē, ka šie mīļākie/ās tev ir nodevuši savas negatīvās pieredzes enerģiju. Tātad – jāprot strādāt pašam ar sevi, atbrīvoties no šīs negatīvās enerģijas nastas. Austrumu skolas daudz uzmanības pievērš apkārtnes energijai, arī psiholoģiskajam klimatam skolā, ģimenē, darba vietā. Rietumu cilvēki seksuālās neveiksmes gadījumā vēl kopš bērnības ir radināti sevī vai otrā vispirms meklēt vainu. Arī manā ārstes praksē sieviete, kuru vīrs pamet citas sievietes dēļ, vispirms notiekošajā meklē savas nepilnības. Austrumu cilvēki otrādi – māca vispirms izprast, mīlēt sevi, dzīvot saskaņā ar savu miesu, pieņemt sevi, savu partneri tādu, kāds viņš ir. Miesa ir tikai trauks, kurā mēs pildām dievišķu neerģiju. Tantriskais sekss neaicina piekopt atturību, celibātu: ja cilvēks atturas, ja nav apmierināts seksuālo attiecību laikā, tas nozīmē, ka viņa prāts, pārējā psihe, miesa un orgāni cieš no enerģētiskās aprites disharmonijas.

Vai jūs esat kaut reizi dzīvē rakstījuši savam partnerim vēstuli, kurā būtu atspoguļots, kas jums viņā patīk, kas atgrūž? Šī vēstule saskaņā ar tantras seksa mācību nav domāta pareizā vai nepareizā kategoriju piešķiršanai. Ja jūs esat godīgs, atklāts attiecībās, ja arī partneris ir tāds pats, - jums nebūs  jākaunas par savu drosmi, un atklātību šajā ļoti delikātajā seksuālo atiecību jomā.

Atslegas vārdi: sex - dāvāt un gūt baudu40

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (2)

Ingrida X. 22. aug 2010. 07:28

Izlasīju ar patiesu interesi.

It kā- jau zināmas lietas, bet,
                                 izkārtotas labi noformulētās domās,  
                                                           lasīju kā no jauna.

Ir ko padomāt.
Par- TO PAŠU..                                                  

Dzēsts profils 22. aug 2010. 01:06
Autorizācija

Ienākt