Cirks zvēru dārzā turpinās

14. jūn 2011. 09:09

Laikam jau tas nekad nebeigsies, ja pat laika apstākļi to nespēj ietekmēt.

Cīņa pret oligarhiem ir laba priekšvēlēšanu reklāma. Cīņu pret laikam tie cīnītāji mācījušies no Tautas frontes, kas ar cīnījās pret PSRS, Daugavpils HES... Par labāku dzīvi tā cīnījās?

Dažkārt skatos LNT Top 10 svētdienas vakarā. Šoreiz viņi izmantoja savus vecos ierakstus, lai visi varētu apskatīt, kā cīņa pret oligarhiem izmantota iepriekšējo vēlēšanu pirmsvēlēšanu laikā. Līdz šim domāju, ka mana atmiņa kļūdās. Bet nē - pirms Pirmā partija iekļuva Saeimā, Jēkabsons un Šlesers ar putām uz lūpām (kā jau ierasts) solīja cīnīties pret oligarhiem. Labi cīnījās vai labi reklamējās pirms vēlēšanām?

Tās ārkārtas Saeimas  vēlēšanas gan jau rudenī būs. Ja partijas  tagad uzsākušas cīņu par iekkļūšanu vai noturēšanos Saeimā, tad jau būs. Visas tautas aktivitātes  tādas nemanāmas. Traucē siena laiks? Vai visi oligarhi atstāti kapusvētkos un vietā nekas jauns nav radīts?

Saeimas atlaišanai bez visiem citiem labumiem ir arī tāds - tie, kas bija iedomājušies, ka veselus 4 gadus varēs sēdēt uz viena beņķa, saņemt algu... nu ir ... bezdarba priekšā. Atkal jāapvienojas, jāpievienojas, jāsola..., lai ievēlētu no jauna. Tā taču 4 gadi pārvērtīsies par 5.

Cirks zvēru dārzā nebeidzas.

Atslegas vārdi: tā ir561

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (2)

savsem k. 14. jūn 2011. 22:27

Cirks ir jautra padarīšana ...

Dzēsts profils 14. jūn 2011. 09:19

Labi vel, ka četri gadi nav pagājuši......citādi latvju bāleliņš ar īsu atmiņu būtu jau piemirsis ko šie solīja

Autorizācija

Ienākt