sievietes spīts...

12. jūl 2011. 07:14

Vīrietis tak jūt, kad sieviete nav vienaldzīga, -viņa var dusmoties un drīkst to darīt, tas tikai glaimo mums...

skatienus šķirstu šorīt kā lapas paviršas skropstas vilina plūkt varbūt jāatstāj ceļmalā kāpēc tik un tā piedos cits pažēlot lūgs aizmirstot soļus es meklēju strautus kuros var atrasties kuros drīkst just tomēr jau atkal rīts vilina baltāk vakara lēmumi dīķmalā kurkst tikšanos nevar nogriezt kā pogu piešūt pie koka lai rudenī birst vienmēr kāds sīkums raugās pa logu ilgojot sapni lai neļaujas irt skatieni šķirstās un diena rit tālāk tomēr sēž skropstgalos apjucis spīts neļaujot izbalot tikšanās krāsām sajaucot laikā kas aizliegt ko drīkst.

Agnese L.

Atslegas vārdi: dzīve38008, mīla18, kaisle17

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (8)

Dzēsts profils 12. jūl 2011. 21:46

narciZms - ...nu ta vienārši pasmaidu  

uz V. 12. jūl 2011. 21:43

un tev cienījamā Tālene, kura savus teikumus bieži nobeidz ar sieviešu dzimtē izloksni!... Sen bija vērts pārdomāt savu narcisizmu! Tu tik pašapmierināta savos spriedumos, ka nepazinies kur sākās dialogs un kur turpinās pašapmierinātības noslieces. Tu atspāj iespaidu par pašas tīksmināšanos vārdu virknējumos bez jēga un morāles, kā vien salvadora dali paštīkšmināšanās ainiņām....:D

uz V. 12. jūl 2011. 21:36

jā Sonja, man tas nemaz nav vajadzīgs jaunu intrīgu kurināšanai, bet abrīnoju šo dzīvnieku pasauli, kura vajās līdz asinis nebūs izsūktas...

Dzēsts profils 12. jūl 2011. 15:20

Ne visas jau spītējās,viņas taču saprot ,ka tas neko labu nedos,varbūt vienkārši viņām viss ir apnicis,gaidīt debesmannu no debesīm.

slikts c. 12. jūl 2011. 09:23

Willis kā vienmēr uzrodas tieši laikā,tieši vietā,vienmēr mīklaini izsakās un tieši to,kas iespējams kādam tajā brīdī vajadzīgs.Vai tiešām tas no mēnesgaismas?

Dzēsts profils 12. jūl 2011. 08:41

Vīrietis tulko sievietes dusmas tā, kā pašam tobrīd gribētos, lai būtu. Iespējams, ka dusmojoties , sievieti tiešām par vienaldzīgu nenosauksi, taču- vai tas dusmu iemesls būs tik glaimojošs- ej nu sazin.  

uz V. 12. jūl 2011. 08:22

...kāpēc ne, nenoliedzami Tu labāk to zini...;)

Eņģelis

Autors - Blazijs Grava

Debess raud bez apstājas, tās ļoti, ļoti bēdājas, kāds uz zemes nokritis un baltos spārnus salauzis. Tie asiņo tik spēcīgi, netīri un sarkani, mazs eņģelītis nokritis, bezpalīdzīgs puisītis. Soļi garām staigājot, eņģeli tie neredzot, kamolā viņš satinies, miegā dziļā ielaidies. Kā mazs puika pamodies,
tas nu pat tikai atjēdzies, puika kājas nobrāzis, asarās tas izplūdis. iznāc ārā paskaties, tur puika guļ, tas sasities, viņš stāsta, kad ir eņģelis, kas spārnus stipri salauzis.
19.06.2011

Dzēsts profils 12. jūl 2011. 08:14

... ,bet cik viegli tos var piemānīt!

Autorizācija

Ienākt