Jāņu tēvs savus bērnus apraudzījis, vai tie paēduši un padzēruši, uz gadu atkal devies savās gaitās.
Dzīvo ar garšu - tas tikai tādās ēdamās lietās, kur nu kādās morālās vai vismaz ētiskās.
Arī L-jas TV programmās tikai "ēšanas" raidījumi. Nav gan dzirdēts, ka kādam raidījumam būtu nosaukums "Ēd ar zvaigzni" vai vismaz "Ēd ar prezidentu".
Tā putra, ko savārījuši tie, kas sevi sauc par politiķiem, laikam tai tautai, kam viņi patīk, garšo. Aitas gan kaklu loka tikai, lai uzņemtu fizisko barību, bet tauta, kam politiķi patīk, tic tiem, kas kaklu loka un visu laiku apgalvo - būs, būs, būs.
Jāņu tēvs laikam šķīra garīgo garšu no fiziskās garšas. Ne velti reizi gadā palūko, vai visi paēduši. Ēdāji paši gan nešķir garīgo no fiziskā un nemaz nespēj iedomāties, ka garīgās un fiziskās garšas apvienojums fiziskai maltītei rada citu dzīves garšu.Aitām garšu nemaz nevajag, kaklu palocīt gan. Dzīves garša veidojas no skaistas kakla locīšanas?
Atslegas vārdi: tā ir559
Pārējam laikam Latvijā sievietes paredzētas.
Izrādās ne man vienai tā vaidēšana neiet pie sirds, bet tik "krāsainu" vārdu salikumu "garais vaidiens"(Zigim ar iepatikās ) nebiju lasījusi... Būs amigos spārnoto teicienu kartotēkā!!!
Reizi gadā parūpēties par bērniem- īsti latviešu vīriešu stilā !(Ja nolaižas no mākoņiem , kur mīt mistiskais Jāņu tēvs).Pārējā laikā gan jau kaut kā....
garais vaidiens .....
Caur sidraba birzi gāju,ne zariņu nenolauzu.Būt zariņu nolauzusi,tad staigātu sidrabota-šī tauta s dziesma tie.m,ka sredz tikai aitas un putru un prot,tikai vaidēt un gaidā,ka no tā labāk kļūs..........Vai manu vai-garais vaidiens.Turpini ,Guntiņ,vaidēt.Lai veicās
Jā .. mūsu senči bij garīgas radības , pa mākoņiem vien dzīvojās un brandavīnu ni un ni - ne pilītes nepagaršoja ..