Kādi tik prātam neaptverami hobiji nav. Tikai, kurš hobijs patiesi ir sirdslieta? Var jau gadīties, ka retajam abi šie vārdi apvienojas, nodarbojoties ar sev patīkamo. Vai katrā hobijā ir iekšā arī cilvēka paša sirds? Diezin vai. Ja, piemēram, dziedāšana koros būtu īsta sirdslieta, tad Dziesmu svētki pavisam mierīgi varētu iztikt bez iepriekšējās reklāmas un ažiotāžas ap biļešu iegādi uz tiem. saeimas deputātiem esot pienākums apmeklēt Dziesmu svētkus. Nu tad lai apmeklē, kāpēc taisa cirku pirms apmeklēšanas? Dzert ir slikti, kaitīgi. Aizliegt Dziesmu svētkos alu varbūt ir tas pats, kas aizliegt sieru Jāņos vai Līgo vakarā.
Visādi semināri tik organizēti tikai profesionāļiem. To, kādi profesionāļi visās jomā ir politikāņi, mēs redzam. Un kāpēc profesionālim vispār nepieciešams seminārs un lekcijas, ja jau viņš tāpat ir profesionālis? Semināru organizēšana organizētājiem ir hobijs vai algots darbs? Sirds nav ne vienā, ne otrā gadījumā "pievienota". Varbūt pavisam vienkārši - visi neprofesionāļi jau aizbraukuši no šīs bēdu lejas, palikuši tikai profesionāļi un skaistums, kuru bez sirds arī nemaz nevar ieraudzīt. Lai to saskatītu, gaida, ka Brisele piešķirs kādu latu.
Atslegas vārdi: tā ir559
Dziedāšana- korī, ansamblī, solo, uz skatuves vai tāpat vien- tā patiešām var būt sirdslieta, hobijs.. Cik zinu- nevienu ar varu aiz svārku stērbeles vai bikšu staras uz kori nevelk.. Dziesmu svētki - tā jau ir cita lieta- tas ir sabiedrisks pasākums un rīkotāji to dara ne jau tādēļ, ka tas ir viņu hobijs- rīkot pasākumus.. Tas ir viņu darbs, un par darbu mēs visi vēlamies saņemt samaksu. Vai Tu būtu izņēmums?
Semināri un profesionāļi... Teikšu tā- es gan nesaistu to štelli tieši ar politikā redzamajiem cilvēkiem, bet - vispārīgi... Seminārā profesionāļi iepazīstas ar jaunāko savās profesijās- tātad- bez pamatzināšanām par semināra tēmu, jomu- būs grūti tur ko vispār saprast. Principā- tas ir viens no veidiem - kā pilnveidot savas jau esošās zināšanas.