Kāpēc ir veselīgi gulēt kailam?

27. mai 2013. 11:50

Kāpēc ir veselīgi gulēt kailam?
    
Kā izrādās, tiem, kuri naktī guļ kaili, ir saldāks un ciešāks miegs. Gulēšana kailiem izraisa pozitīvas emocijas un ir veselīga kā fiziski, tā garīgi.

Kad cilvēks guļ kails, stabilizējas optimāla ķermeņa temperatūra, kā rezultātā nedraud sakaršana. Izrādās arī – ja gulēsim kaili, ir iespēja notievēt.

Salda miega laikā, ko nodrošina arī optimālā ķermeņa temperatūra, mazinās stresa galvenā hormona – kortizola līmenis. Tā rezultātā saglabājas enerģija un tiek kontrolēta ēstgriba. Perfekti to dzīvē atklāj tāda cilvēka uzvedība, kuru moka bezmiegs, – viņa stresa līmenis ir paaugstināts, enerģija iztērēta un nakts vidū sāk mocīt izsalkums.
Svarīgu vietu cilvēka organismā aizņem divi hormoni – serotonīns, kuru dēvē par laimes hormonu, un melatonīns jeb hormons, kas organismā atbild par miegu. Ja organismā trūkst serotonīna, cilvēks jūtas nomākts, pasliktinās garastāvoklis un noskaņojums. Melatonīns jeb miega hormons veidojas no serotonīna, iestājoties tumsai. Tas cilvēkam nodrošina miegu. Bez melatonīna cilvēks nevarētu aizmigt un izgulēties.

Lūk, šo melatonīnu spēj ietekmēt arī neērts nakts tērps vai ķermeņa sakaršana, kas neļauj saldi gulēt. Tāpat nemierīgs miegs ietekmē augšanas hormona darbību, kas atbild par mūsu organisma šūnu, tostarp ādas reģenerāciju. Ilgstošā periodā tas draud ar ādas elastības zudumu un grumbu veidošanos. Tātad skaistuma miegs nav nekādas tukšas pļāpas.

Lai jums salds un veselīgs miegs!

Atslegas vārdi: Kailums3

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (31)

Kikabidze K. 27. mai 2013. 18:41

Tpfu... Veseligi ta' ir' bet kuram blakus guli

Dzēsts profils 27. mai 2013. 17:34

fat man need sleep naked?

jautrite b. 27. mai 2013. 17:21

man ļoti patīk gulēt Ievas kostīmā,nu protams blakus gultai ir halāts,ja nu naktī japieceļas,manai otrai pusei gan patīk,ja man kāds pogājams apģērba gabals mugurā...patīk atpogāt.......

Dzēsts profils 27. mai 2013. 16:34

...ka tu burbulit esi iegrabusies...bomzim izmaksajusi..vai par bomzi pargerbies prieksniecinss...lai nebutu meitenei jaizmaksa...

Dzēsts profils 27. mai 2013. 15:11

Kuru dāmu viņš izvēlējās?...to gaišmatino, redzami jaunāko , kura mācīja atvērt vīna pudeli? izskatījās,tāds tips, kuram dāmas krogos izmaksā---par Saldo runāšanu vien austiņas apsvilušas... Skopulis!!!
Tik stulbi- es arī esmu pāris reizes maksājusi--- un vēl ar to šiem nepietiek!
Nu čabulīši---lai makaronus paēduši iet mājās...
/tādiem tauta izmaksā-ieradums/

Sandis K. 27. mai 2013. 15:02

tādi ir priekšniek   intelekts kā šimpandzei, līdz 70 gadiem nodzīvojis, pat vīna pudeli neprot attaisīt....
kāda , naf, krīze, visa valsts   ir tādu priekšņieku pilna... un viņu atvases  ,kuras ieņems viņu vietu , ir tikapat tizlas, viņiem asfaltēts ceļš uz saeimu,  tur paslēpties , izolēties .... jo tādi keksi nevar sabiedrībā integrēties .....

Dzēsts profils 27. mai 2013. 14:54

To es arī redzēju---vārdi- tikai vārdi no viņa nāca...dāmas sākumā ticēja, uzķērās, pēc tam...kad nekas neīstenojās un tāpat aplidināja citas- skaidra bilde. Izskatījās, ka viņam neko nemaz nevajag. Viņš jūsmoja pats par sevi -cik neatvairāms!

Sandis K. 27. mai 2013. 14:52

uzvelk sporta tērpu un viņam tas skaitās fiziskā aktivitāte, ja viņam būtu kāda fiziskā aktivitāte jāveic ,viņš ar insultu un infarku pie dieva aizceļotu, tāds tejāteris , kam tas viss , kenti, tas pat nav smieklīgi, varbūt šurika laikos ,tas skaitītos kruta, kaut pazinu vienu dedu  kurš 70 gados varēja 30 pievilkties.....

Sandis K. 27. mai 2013. 14:47

nesen noskatījos raidījumu "ideāls randiņš " kurā tas vecais kents - slimnīcas vadītājs piedalījās , man bija kauns par to veco mērkaķi, es neko neteiktu ,ka viņš būtu kāds rūpnīcas strādnieks, bet nē vadītājs vasja , kurš var redzēt visu jaunību ir vnk nosēdējies skolas solā, suka, un neko dzīvē nav redzējis!
man palika slikti ,ka viena dāma pirms uzliesmošanas gados, teica ,ka viņu skaisti vīrieši uzbudina , pipec!!! saproti, kādai tad tumsai, job, vajag būt lai kas tāds uzbudinātu, kā sikspārnis uz ultraskaņas čamdoties ......

Sandis K. 27. mai 2013. 14:44

  kā var krunkaina celulīta miesa kādu mironi uzcelt?

Dzēsts profils 27. mai 2013. 14:43

Nu...tad tava omīte ļoti pašpārliecināta...vēl---varbūtās viņai vairs nav ko kautrēties/zaudēt!

Sandis K. 27. mai 2013. 14:41

pirms ķemenis izdziest uzsliesmojot ,galvā jau īsavienojums noticis!

Dzēsts profils 27. mai 2013. 14:39

kad tad- ja ne šodien! rīt var būt par vēlu---saka- ka   uzliesmojot- pirms izdziestot..bet tu neparaksties...ja nu rīt Tev nav piedāvājuma?

Sandis K. 27. mai 2013. 14:37

vis tupākais ,ka omīte vecumdienās sadūšojusies fotogrāfēties kaila..... visu jaunību , savus mauciskos gadus viņa nesaņēmās ....... bet tgd no visiem rakursiem , visās pozās! tā un šitā!

Sandis K. 27. mai 2013. 14:33

vasja teica ,ka man gribot suck cock, atsūtīja sirdi no rozēm veidotu....
pareizi burbulīt,  čeli no sevis kautrējas, tāpēc slēpjas zem segām... ar gadiem ejot , ceru ,ka šī kautrība pazūd, kaut uz ķermeni sāk iedarboties gravitāte, tas palēnām sāk nošļukt, ,,,, nezinu, par šo tēmu var sarakstīt diplomdarbu!

Dzēsts profils 27. mai 2013. 14:26

vasja sūta slepenas sirdis- zem sedziņas...viņam daudz pulvera...kaut ko gaida no tevis
Vēl gulēt kailam nozīmē- Neslēpties/nekautrēties no sevis.

Sandis K. 27. mai 2013. 14:13

labāk par kailu sievieti varbūt tikai divas kailas sievietes gultā...... un tad daudz minetu un seksa , cik nu kuram tā pulvera......
vasja nesūti man sirdis, es nemīlu tevi.......

Sandis K. 27. mai 2013. 14:10

par kādiem traucēkļiem , burbulīt, seksuālām rotaļām , mantiņām... tie nevar traucēt miedziņu....

Dzēsts profils 27. mai 2013. 14:09

Zem segas ir tumsa...nu tā - ka neviens neredz...

Dzēsts profils 27. mai 2013. 13:58

es runāju tikai un vienīgi par Miedziņu---Hrrrrrr...hrrrrr, bet jūs- pat traucēkļiem

Autorizācija

Ienākt