Iepatikās ...

22. aug 2013. 08:26

..tāpēc ar izkopēju no Draugiem .LV....

Mums ikdienišķas lietas ,kas pazudīs tuvāko 100 gadu laikā.
Tuvojas pārmaiņu laiks, un beidzot skatlogu gaismās esošā zinātne nomirs savā uzpūtībā, jo saskaras ar reālu ienaidnieku - Dzīves Patiesību.
Šeit uzskaitīšu pāris lietas, kas pēc pareģu domām, zaudēs savu nozīmi tuvāko 10 gadu laikā. Kā paši sapratīsiet - pasaule bez šīm lietām beidzot kļūs brīva.

Viltus valdniekiem - jebkura monarhā vara šajā pasaulē zaudēs savu spēju valdīt.
Gaļa - tūkstošiem gadu mīlētais ēdiens beidzot sajutīsies negaršīgs - slepkavniecisks. Beidzot mēs iemācīsimies saprast, ka vienīgais ēdiens, ko Dievs mums dāvā ir - daba!
Zinātne - jau sākoties bija audzējs Pasaules Zināšanās. Definēja savus uzskatus pret jebkuru un vēlējās konfliktēt ar visiem - tas arī notika - Dievi zinātni beidzot noliks savā vietā. Tā neko vairs neredzēs.
Slimnīcas - nav ļaunāka audzēja mūsdienu pasaulē, kā fiziskā medicīna, kas vienīgais, ko dara, ir - baro organismu ar ķimikālijām un māca tikai fizisko daļu no organismu. Jebkurš slimnīcā nonākušais ir zaudējis cīņā par dzīvību. Tas ir brīdis, kad gars ir padevies

Atslegas vārdi: Dzīve38617

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (20)

inese i. 22. aug 2013. 18:44

par monarhu varu  neko nesaku, vairs nevienam nav noslēpums, ka karalis ir tikpat pliks kā mēs visi...lai atteiktos no zinātnes atklājumiem --- grūti būs, dators, mašīna --- nu kur tad bez tā, kaut gan es jau saku --- nekā labāka par slotu un riteni nav izdomāts

inese i. 22. aug 2013. 18:31

Antra, par salātlapas izjūtām   

inese i. 22. aug 2013. 18:27

Kas te daudz ko filozofēt, viss ir vienkārši -- ja epidēmijas  ir kā masu psihoze --jo cilvēki vienkārši dzīvo pārāk tuvu viens otram, vīrusiem ir ko darīt,ir, kur vairoties, un mūsu ikdienas stress to tiem atļauj,  jo viens otru ietekmējam  pat neļaujot attapties, tamdēļ jā, negadījumi - nepareizas rīcības sekas. Jā, meditēt kā Tibetas mūkiem..  kad gars ir padevies, palīdz, tomēr visu laiku būtu garlaicīgi, vai tad ne?

Vineta K. 22. aug 2013. 18:04

Visu saliekot kopa.Dalas taisnibas vien  ir........

Jānis K. 22. aug 2013. 17:12

    Nav tiesa! Ja nebūtu zinātnes un medicīnas es sen būtu miris.

Benita L. 22. aug 2013. 14:18

Nepatika.

Alise .. 22. aug 2013. 12:07

Piekrītu Anitai!!!

Aleksandrs V. 22. aug 2013. 10:24

Neatrodamo kļūdu skaits ir bezgalīgs.......

Anita A. 22. aug 2013. 10:16

Vispilnīgāk varbūtības teoriju apskata Mērfija likumi...

Aleksandrs V. 22. aug 2013. 10:04

Sākam iedziļināties varbūtībās......

Anita A. 22. aug 2013. 09:53

Nu jā, bet ja slimība ir sekas mūsu nepareizajai domāšanai... Dzīvesveidam. Epidēmijas - masu psihoze. Un negadījumi - nepareizas rīcības sekas...Par nākšanu pasaulē atbild karma, ko nu  pats esi sastrādājis iepriekšējos piegājienos...Varbūt tieši veselība ir kas tāds, ko cilvēce varot pavisam noteikti labot pati. Vismaz ekstrasensi un psihologi tā māca. Katrai slimībai - savs psiholoģisks iemesls, paša nopelnīts.
Tas pats ar kolektīvo apziņu - viss atkarīgs no indivīdu domformu kopsummas...Gan varas, gan sabiedriskās iekārtas, gan dabas kataklizmas, kas kā nu kuro reizi pelnīts - sadedzina, satricina vai noskalo...Varbūt tik bezmērķīga tā Tibetas mūku meditēšana nemaz nav. Kas teicis, ka cilvēka dzīve sastāv no rosīgas ķermeņa un prāta darbības vien...Piebremzējot rosību, varot citu realitāti atklāt...Vai te kāds tik tālu ticis?   

Dzēsts profils 22. aug 2013. 09:44

Diez vai pazudis šīs lietas. Tas ir tikai viens no viedokļiem.
Būs gan zinātne, gan medicīna ..cilvēki, protams, izmantos augsti attīstītas tehnoloģijas, viennozīmīgi. Nav izslēgts ka viena daļa izmantos citas metodes..

jautrite b. 22. aug 2013. 09:22

nav jau runa par gaļu,bet cilvēka organisms nevar bez olbaltumvielām-nu būs tārpi,ēdīsim sienāžus kā Meksikā,kur tie ir delikatese.protams kādu daļu var uzņemt ar augu valsts produktiem,bet cilvēka zarnu trakts ir būvēts/radīts /dažādām uzturvielām.Zinātne-arī šamaņi savā ziņā bija zinātnieki-jo nepiedzima un nesāka ārstēt,Un tādos senākos laikos daudzus paņēma kari,slimības-mēris,jaunākos laikos tuberkuloze,pat tādas slimības kā gripa/1932.gadā/,skarlatīna.Un saprātīgā lietojumā medikamenti ir vajadzīgi mūsdienu cilvēkam-smagu strutainu infekciju bez antibiotikām neuzvarēt,arī bez ķirurga prasmes nē.Nācija noveco-arvien vairāk vajadzēs protezēt locītavas,likt stentus sirdī,pat tik bieža lieta kā katarakta-tādas operācijas acīm veic miljonos katru gadu/esmu lasījusi vecās grāmatās-ka cilvēki acīs pūtuši sasmalcinātu cukuru,košanas sajūta +asarošana-radījusi sajūtu,ka redze uz brīdi labāka.Un lasot daiļliteratūru-cik gan bieži komplikāciju dēļ sievietes mira dzemdībās

Gita i. 22. aug 2013. 09:02

ak jā ...dziesma noslēgumā  

Gita i. 22. aug 2013. 09:01

Anita...tieši par to ar runa   

Nākotnē to ar sola, skaidrs pēc teksta ka to esi to dzirdējusi - kad būsim zaudējuši materiālisma piešprici,,būsim garīgi uzlabojušies ( jau dzirdu fonā rēkoņu ,kas pēc smiekliem izklausās   )...tad barosimies no Saules enerģijas! Nu ko -atliek vien vēlreiz atgriezties uz šīs Zemītes ...parbaudīt

Anita A. 22. aug 2013. 08:45

Par medicīnu kā panaceju psiholoģiskām problēmām, - piekrītu, laiks izbeigt ar ķīmiju un farmakoloģiju. Bet kādam tomēr būs jāsavāc, jāpiešuj vai jāamputē avāriju sekas, un zobi jālabo - nekas nav mūžīgs. Arī šamaņi rauj un griež...Un palīdz pasaulē nākt...
Zinātnieki par tālu atļāvušies radīšanā ielīst, fakts. Ka tik par jau izdarīto nenākas ciest.
Par pārtikšanu no dabas - ja nu vienīgi jākļūst par  "Saules ēdājiem"...Jo arī augi ir dzīvi, un neviens nav mums, cietpauriem, par salāta lapas izjūtām manā šķīvī pastāstījis...Un nomāc mani fakts, ka 32 zobi man  dabas doti, lai ko nebūt "liktu uz zoba"...Grūti garīgo ētiku saskaņot ar  prozaisku fizisku realitāti.   

Gita i. 22. aug 2013. 08:45

..vai ne
nu kā tad bez zinātnes , gaļas, valdniekiem un....baznīcas ..nu kā TĀ var!!!

Aleksandrs V. 22. aug 2013. 08:40

Filozofēt var,bet ne šādā veidā,un ne šajā jomā.....

Leonora t. 22. aug 2013. 08:37

Neko sakarīgu te neredzu.Ja tikai viltus valdnieki.Nebūs zinātnes,nebūs arī civilizētas sabiedrības .Pirmatnējā kopienā divdesmitpirmajā gadsimtā taču nedzīvot.

DAINIS S. 22. aug 2013. 08:32

      

Autorizācija

Ienākt