varbūt kāds no jums šo te jau zina,bet es tikko izlasīju un nokopēju

12. aug 2014. 21:28

Visi par. Foto: saeima.lv

Šādu skaidrojumu anektdotes veidā sapratīs visi- gan vecmāmiņas, gan bērni

Jānītis prasa tēvam:
- Tēt, pastāsti kas ir politika?
Tētis:
- Nu skaties, piemēram, mūsu ģimene. Es pelnu naudu, tātad es esmu finanšu ministrija. Mamma vada saimniecību, tātad viņa ir valdība. Vectētiņš seko lai mājās būtu kārtība, tātad viņš ir arodbiedrība. Mājkalpotāja dara visus mājas darbus, viņa ir uzņēmēji un darbaļaudis. To visu mēs darām priekš tevis, tātad tu esi tauta. Tavs jaunākais brālītis ir nākotne. Saprati?
Jānītis:
- Nē.
Tētis:
- Nu tad ej gulēt.
Nakts vidū Jānītis pamostas no brāļa raudāšanas, secina, ka tas ir apkakājies un skrien modināt māti, bet māte neceļas un sūta Jānīti divas mājas tālāk. Viņš dodas meklēt tēvu un atrod to virtuvē, kur tas kniebjas ar mājkalpotāju, savukārt vectētiņš to visu vēro pa durvju šķirbu. Jānītis parausta plecus un dodas gulēt.
No rīta viņš satiek tēvu un saka:
- Tēt, tēt es sapratu kas ir politika: tas ir tad kad finanšu ministrija drāž uzņēmējus, valdība tajā laikā guļ un arodbiedrība uz to visu vienkārši noskatās. Tajā pašā laikā uz tautu visiem uzspļaut, bet nākotne ir sūdos.

Atslegas vārdi: joki3702

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (4)

valdis l. 10. sep 2014. 23:09

    

Kikabidze K. 14. aug 2014. 10:57

Biju dzirdējusi. Jānītis gudrs puika!   

Dzēsts profils 13. aug 2014. 09:47

Jau Ivana Bargaa laikos-Leishu-polju pospolitas bij gatavas buut par vasali da jebkam-tikai ne Krievijai...taatad-tam visam ir veel senaaka veesture.
Ar shii Krievzeme   

Dzēsts profils 12. aug 2014. 21:33

    

Autorizācija

Ienākt