Vienkārši tā jūtos

9. aug. 20:26

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (7)

Kārlis G. 9. aug. 22:54

A pats esi 8uz asfalta būris !
Dievīga sajūta ne ? Uz ielām gan neatbalstu. Tīņi saskatās un pālī sūdus vien saveido. Gadās, ka citiem.....kas svarīgāk.

Ingrida X. 9. aug. 21:43

Ja auto lieto ikdienas vajadzībām- savai un savas Meitenes nokļūšanai uz darbu, un- atpakaļ; ja pa ceļam ir sportazāle un vēl viskautkas, kas sadzīvē nepieciešams, tad- atrast to apsargāto, kas nav ne tuvu mājai, ir variants "0"; es neesmu rīdziniece, te, manas mājas pagalmā, pat neņemu radio vairs nost /tpū!!! 3x pār kreiso!!!/, es vnk paļaujos uz to, ka, lai gan pagalms pilns auto, visi ir redzamības zonā; Rīgā- tas jau savādāk, protams. Cita situācija manai Mazajai, cita- Dēlam. Katram savs rajons.

No N. 9. aug. 21:37

Masinu vajag turet apsargata autostavvieta!

Ingrida X. 9. aug. 21:25

žēl, ka nepalūdzu atļauju nofočīt....

bet- manam Puikiņam iepr.naktī Viņa mašīnai, kas novietota pie mājas, kkādi stulbeņi savilkuši švīkas, ne pa jokam... Zini?? Šobrīd strādāju Visuslaiku nometnē, un, runājot par sodiem Viduslaikos, kaut , piemēram, kādi bija par ne jau tur trakāko zagšanu, bet- tomēr; es tos idiņus, kam naktīs nav nekā jēdzīgāka ko darīt, apgraizītu gan....kaut tā, vsp, ne tuvu neesmu varmācīga! Man vnk riebjas trulums, jebkurās izpausmēs!! ..

Ingrida X. 9. aug. 21:19

Izbeidz!!! Nekur tas nav teikts!!!! Tikpat eksluzīvs, cik ideālā kārtībā savests VAZ /žigulis/ sarkanā vai baltā krāsā, var būt- zilā.... Saproti?? Ne jau marka nosaka krāsu, bet gan mašīnas īpašnieka- vēlmes un gaume!! jā, to esmu sapratusi, runājot ne tikai par antīkajiem, bet runājot par auto- vispār..  

Tas, kādu es ieraudzīju kkur pirms nedēļas sava auto fanātiķa- sarkana golfa izskatu... vnk... apstulbu.... nu kur var būt tik šausmīgi smuks?????

No N. 9. aug. 21:11

M4 vienmer jabut dzeltena krāsa, gluži kā Ferrari F50 sarkana!

Ingrida X. 9. aug. 21:08

.... a es jūtos tā:
šodien, pie Krimuldas baznīcas stāvlaukumā nofočīju vienu 1973.g. auto; agrāk nekad nefanoju par antīkajiem, savestajiem ideālā kārtībā, bet- kopš iepazinu Cilvēku, kam tas dod baigo kaifu, arī pati- mzl uzvelkos līdzi:Bez tam- vēl pirms gada, mana vienīgā vēlamā auto krāsa bija- melnā; tgd, kad aiztecējis ūdeņu visvisādu, kad esmu iepazinusi Cilvēku, kas fano par sarkano; kad man pašai, pēc daiļislidošanas grāvī, ne tuvu vairs melna, kad manam Puikiņam- izsapņotais BMW sudrabots, bet manai Mazajai, cita marka, tumši zaļa, esmu visās tajās krāsās sapinusies mzl; jo- ne jau krāsa gluži nosaka mūsu komfortabilitāti savā auto!!!! .... ES JŪTOS TĀ...    Vnk- forši!!! Jo- forša bija diena!!!  

Autorizācija

Ienākt