Cik bieži mēs pamanām paši savu degunu, lai gan tas nepārtraukti atrodas mūsu redzeslokā?

27. mar. 01:30

Ja kāds vēlas ko labi noslēpt no citiem, par to runā un pievērš tam uzmanību tik ilgi, līdz tas sāk devalvēt savu vērtību apkārtējo acīs un turpmāk tiek vienkārši ignorēts, pat ja nepārtraukti atrodas pašā degungalā.
Ingrīda,tas par Tavu komentāru - .... ne mana telpa tik niecīga nupat, ne es- tik milzonīga, lai vietas būtu par maz /Tu devalvējies, ja kas/. To teica tikai Ingrida, kas nedzīvojas te nepārtraukti, tāpēc- nav vērts ņemt galvā ;))))

Atslegas vārdi: devalvācija2

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (9)

max m. 28. mar. 16:14

Tà jau tas ir iekàrtots , ne par velti vislabàk ko noslépt, ir nolikt to objekta deguna pasha priekshà !    Cilvéki nez kàpéc parasti ieslédz tàlos starmeshus  

gunars s. 28. mar. 07:51

viss mainās...

gunars s. 28. mar. 07:31

Benita,varbūt kaut kā tā?  Cik visi mēs esam dažādi,patiesībā tas ir labi!   Patmīļīa,vēlēšanās tikt pamanītai, kā sevišķai neparastai,apvienota ar nekaunību,pat rupjību, noved pie pretrunu kamola!  Izrauties no ''manas  īpašās domas'', nekādi  nevar! Ir brīži kad gribas visus saplosīt!  Varu un gribu čurāt pret vēju,kaut zinu, ka rīkojos nepareizi! Un man tā patīk,izliekos ka jūtos lieliski,bet paši sāp!

IIIIAKIIII I. 27. mar. 23:27

Vo vellos, kas par vārda nozīmi, cilvēcīgai būtnei - devalvēties ,
vai nebūs tā, ka nozīmes autora pelēkām šūniņām notikusi inflācija

Benita L. 27. mar. 21:49

Paldies,draugi!Taču,ja Tev saka,ka Tu devalvējies,bet es Tam galīgi nepiekrītu,jo neredzu pamatota iemesla,jūtos aizskarta kā ,pat nezinu ar ko salīdzināt,kā kas.Bet oponents pēc gudriem aizvainojošiem vārdiem ar ironiju sarkastisku pieticību notēlo.Laikam cerēja,ka izdzēsīšu komentāru vai nobloķēšu.
Izteicos un palika vieglāk.taču dažreiz dēļ tādiem sīkumiem apskrienas dūša.

Dzēsts profils 27. mar. 21:18

Es arī silti ieteiktu neņemt šajā vietnē visus galvā..savus trūkumus retušējot un izceļot cita īpatnības gaismā līdz totālai sīkumainībai ir vairāk kā komiska no malas Es pasmaidu un ir par ko  

Gunta L. 27. mar. 19:34

Izveelos savam degunam draudziigu politiku

gunars s. 27. mar. 07:24

Benita,nu kā tā var! Ak šausmas!

Vasilijs P. 27. mar. 06:16

Tādējādi kā vienmēr radi iesaka-poiģi-proverj! Aizej-pārbaudi!

Autorizācija

Ienākt