Romantika krūmos,tas ir labi.

9. apr. 09:37

Ja es ieietu krūmos,tas tāpat būtu  labi?

skats no Dzegūžkalna augstumiem  

biju uzrāpies   [

Atslegas vārdi: Pavasaris piesegs1

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (17)

Gunta L. 22. apr. 10:19

Sava romantika ,gan Tavaas gan Ingriidas bildees,dziivoju pie Dzeguzjkalna,jaasaka Tev ir krampis,nemaz tik biezji nevaru uzraapties.Ceesu parks arii ir manis iecieniits ar visu melno gulbiiti,jaukas pavasara pastaigas naakotnee.     

Vasilijs P. 15. apr. 11:47

Jo tik"uzvilkušies"par Austrālijas tuksnesi...

Vasilijs P. 15. apr. 11:25

Un kā Tev pašam šķiet?

Vasilijs P. 14. apr. 06:47

Minimālas izredzes atraitņiem karjeras iespējām,jo vienīgās problēmas kopējā robeža.Pārliecināts,Bonds fantāzijas auglis,jo politika-ģeopolitika,ja A uz Z.

gunars s. 14. apr. 06:08

  Ingrida, vietas izvēli fotografēšanai  izvēlēta pareizi. un bildes tiešām ir labas! Un melnais gulbis! Paldies!  Atcerējos, kad esmu tur Cēsīs bijis uz koncertu ,bet kādu neatceros!

Ingrida X. 13. apr. 14:18

    Nē, nē, Gunar, nav tās nekādas ārzemes tajā bildītē, ko ievietoju    Tas ir Cēsu pils dīķis, tur, kur tā estrāde, kurā bieži notiek dažādi pasākumi;  skulptūra-strūklaka, ja atceros precīzi, saucas "Zvejnieks ar samu"   Pievienošu vēl 2us foto- 1.ajā redzama daļa pils, 2.ajā- dīķa aktīvie iemītnieki (pīlītes, ja kas, tur ir tik iebarotas, ka atliek cilvēkam tik parādīties, kad tās jau tur barā peld šurpu pēc kārumiņa )      Izbaudīt saulīti, kuru nākamajās dienās sola aizvien vairāk!!

Vasilijs P. 12. apr. 06:48

Ķīna mūsu tankiem analoģiski piegādā palīgmatreālus...

Vasilijs P. 12. apr. 06:44

Jautājums aktuāls,kur liks Lielbritānijā aizturēto Asanžu,ja jau POLICIJAS intreses.

Vasilijs P. 12. apr. 06:27

Viss,kā Jūrmalā,apstiprināts!

gunars s. 11. apr. 18:59

Ingrīda, tava bilde droši vien ārzemes. Es tā īsti nesaprotu , tas kungs kaut ko sagrābis, stipri saspiedis un izspiedis strūklaku! Vai tas nav kaut kur Dānijā?

Ingrida X. 11. apr. 14:44

     Patīk tas, kā esi pasniedzis šos foto  
Romantiku jau, Gunar, var atrast/saskatīt gandrīz jebkur (arī tajos krūmiņos , ja pat nebūtu tā zīmīgā nosaukuma), ja vien esi tendēts uz to  
    Foto ne no šī pavasara, bet gan no vasaras pirms gada, vnk- vēloties ko ievietot, šī pirmā man iekrita acīs, ar savu romantiku  


Guna a. 10. apr. 09:00

Foršas bildes !     
incanta - to prezentēšanas koncepcija !    

gunars s. 10. apr. 06:30

Frezija,es esmu pa sauszemi izkuģojies, vairāk nevēlos..Benita,tavam pavasara pieskārienam tuvoties bīstmi, var pielipt un kas par acīm!!! Lilija,nu neparasts skats,iepatikās, bet attaļums droši vien ap 2.km. varētu būt. Priekšā vareni koki vairākas fabrikas (Ilguciema alus darītava,Laku krāsu fabrika,vairākas ielas,dzīvojamie nami,,Kīpsala un vēl Daugava!)

Benita L. 9. apr. 21:31

Pavasara pieskāriens...

Frēzija v. 9. apr. 17:27

Un, ko tad tajos krūmos redzēsi   Pats nobildēji kuģi Romantika, bet taisies vandīties pa krūmiem   Kāp tik uz klāja un aidā romantikas skāvienos!


https://www.youtube.com/watch?v=jupMYZ1fwgg

Lilija L. 9. apr. 15:26

Skaisti izskatās!

Карлик Д. 9. apr. 11:41

Štrunts par krūmiem,
bet Tev tā “Romantika”, gan plaša   ,
puse ostas aizņem.

Autorizācija

Ienākt