....... Vakardienas pārdomas .......

31. okt. 12:28

   ... kura negatīvismu šodien pārklāj balts, tīrs sniegs ...
Kas ir blogs? - tā pati dienasgrāmata (tikai publiskā), kurā ikviens tiesīgs ielikt savas domas neaizskarot nevienu personīgi. Tā nu bij radies arī mans ieraksts, kurš bij balstīts no dzirdētā, redzētā. Dzejnieks savas pārdomas ieliek dzejā, kuras arī reizēm tiek kritizētas, pierakstot to uz dzejnieka likteni, jeb kāds ir saskatījis tur sevi personīgi. Tāpat ir noticis arī ar manu ierakstu, nebija noformulēts nevienam konkrēti, bet kāds tomēr laikam tajā ir saskatījis sev atbilstošas īpašības, diemžēl, pēc kā sekoja uzbrauciens ar apvainojumiem autoram, šoreiz man. Turpmākais jau jau sāk līdzināties dzīvnieku bara instinktam.
   Kādreiz vienā atbildē uz jautājumu par strīdiem, izskanēja mana atbilde, ka - es vienkārši pagriežos un aizeju, jo neciešu strīdus. Uz ko autors man aizrādīja, ka savs viedoklis ir jāaizstāv!
... un notika tas, kas notika, apvainojumi gāzās kā no pārpilnības raga, pat ar izsmieklu ... nika izkropļošana un jautājumi galīgi ne pa tēmu. Tāda nu ir, mūsu latviešu tauta - savā acī baļķi nesaskata, otrā mēģina smilgu saskatīt. Paldies par atsaucību un jauku visiem nedēļas nogali!


https://www.youtube.com/watch?v=5m1-dMq4gQ4

Atslegas vārdi: i-nets.brīva izpausme0

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (40)

Frēzija v. vakar 13:36

   .... tikai muļķis nevar atšķirt patiesību no melīgiem glaimiem  


https://www.youtube.com/watch?v=AbZPhkHdPiI&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?v=-KUOZYoVx6E

Frēzija v. vakar 13:32

Ansītis Skabarga vakar 19:16
    Tev nešķiet, ka sāc jau pārmērīgi atkārtoties? Kādā sakarā Tu vispār man plijies virsū ar saviem aizrādījumiem, Tu pārzini manas domas, jeb Tevi kaut kādā veidā skāris mans ieraksts? Manā tekstā nebija norāde cilvēkam personīgi, tāpēc arī svētās trijotnes uzbraucieni te bij lieki, domāju, ka īstais vainīgais saprata, ka nevajag dzelt klusām kā čūskai.
  Un vispār! Tu esi tas godīgais, tīrais, baltais tapis nomainot iepriekšējo kažoku uz elegantu mēteli? Ar kādiem apvainojošiem vārdiem Tu biji mētājies komentāros, kādu laiku atpakaļ, Tev tas bij atļauts!? ... braukt virsū man vai kādam citam?
   Var mani nīst un gānīties, cik uziet ... es Tevi personīgi nepazīstu, Tu mani arī ne, tāpēc piebremzē ar saviem uzbraucieniem! Nekad neesmu atzinusi melīgus glaimus un nevajag mani piespiest ar varu piebiedroties tādam baram. Man Tavas dzīves pieredze un klupieni neinteresē, tāpēc, neregulē manējo! Dzīvo, priecājies, glaimo ar saldiem meliem un nejaucies svešos likteņos!!
   Man viss, ceru, Tev arī  

Frēzija v. 11. nov. 14:05

    ... balta sniedziņa nav, ļaušu, lai spēcīga dziesma pārklāj tā neadekvātā cilvēka ..
                                                                            .... murgus  


https://www.youtube.com/watch?v=k9p_eYRIYeE

Frēzija v. 11. nov. 13:59

  Kafijas Pauze 9. nov. 19:16
     ... nē, nu atkal - kliedzoša, brēcoša! ... īsta kaza! ... atkal ir klāt. Vai Tu vienreiz vari likt man mieru!?
   Varbūt, ka man ARĪ jādomā par zvanīšanu uz Tavu darba vietu, vai tāds cilvēks, ar nelīdzsvarotu psihi..., var strādāt ar maziem bērniem? Tu jau sāc ķerties pie slīkstoša salmiņa, vai tas ir alkohola ietekmē, atceries! ... alkoholā ir daudz kaloriju ...
   ... un beidz mani apvārdot par baumām, jeb gribi, lai lieku Tev priekšā pierādījumus par Tavu dēliņu ..., būs Tev riktīgs  - oblom!
   Lai es Tevi te vairāk neredzētu!! ... pretēji, bildi arī varu ielikt, kur vajag ar visiem Taviem pazemojošiem rakstiem!!

Jūle S. 9. nov. 19:16

Ingrida...cik interesanta frāze no Tevis izskanējusi..Tu tiešām neuzskati ,ka Tev ir kkādas īpašas tiesības mācīt šeit kādu?!?Vai arī uzskati,ka šīs tiesības Tev nav mācīt tikai savu sabiedroto? Man vēl ne tik sen aizrādīji ,ka neesmu pietiekami iejūtīga pret cilvēkiem ,kuriem grūtības izprast tekstu kopumā,ka neielieku šo domu viņam mutē.Viņs jau tad apēstu ,bet nedomāju ,ka doma aizvirzītos uz smadzenēm ,bet daudz zemāk
Jā ,Frēzija...izrādās Tu neko nezini,bet turpini visu izzīst no pirksta.Neglaimo sev..Tavu blogu neuztvēru kā vērstu pret mani..nebija iemesla to tā uztvert,bet tiesības izteikties ir ikvienam

Vasilijs P. 9. nov. 11:39

Jā!Ar kādu skaņu viņa Siguldā,Swedbank,nolaidās!?

Frēzija v. 9. nov. 11:34

     Labdien, Ingrida.
   Par mana bloga tēmu, man arī nepatika aizkulises, tāpēc radās tas ieraksts kādai personai. Var jau izlikties par baltu un vispareizo ..., manis pēc, bet ja sāk dzelt pa kluso ..., atliek tik aizrādīt uz nepatiesumu. Kafijas Pauze emocionāla meitene un darbojās impulsīvi, ieskrienot manā ierakstā ar apvainojumiem - dzirdēja zvanu, tik nezin no kurienes, nodomādama, ka tas pierakstīts viņai, tāpēc arī atbildēju ar pret aizrādījumu. Nekādas baumas neesmu izplatījusi, kā viņa te piedziedājusi, jo nav bijis iemesla interesēties par viņas personīgo dzīvi. Kas tie par vīriešu nikiem, kas te brāzās virsū ..., nezinu, varbūt Pauzes apsargi vai mīļākie, vienalga, tas viss ir vīrieša necienīgi jaukties sievietēm pa vidu.
    Jaukas brīvdienas  

Ingrida X. 7. nov. 19:09

   Es, Oskar, neatmetu sakāmvārda jēgu. Tikai- manam saprašanas līmenim- par daudz biji tos ģērētos zvērus sakarinājis   Kāds jautājums, tāda atbilde; ne tā?   
   Par jaut. būtību. Esmu bijusi te šerpa un visvisāda, ticis cilvēkiem, pieļauju, nepelnīti. Bet viens gan- es vsm protu atzīt savas kļūdas, tas jau ir tas, ko teicu: Mums ir dotas spējas domāt, pārvērtēt. Un vai tad, ja cilvēks ko sapratis, izjutis savādāk, ja viņš skatās uz lietām, izvērtē tās jau citādāk, tas ir tik peļami? Nē. Un to saku, pilna pārliecības. Un tas, ka es brīnišķīgi zinu, kā top Gunas blogu komenti (sarunas ar sevi) un to balsojumi, man tgd jāslēpj, lai kļūtu pieņemta? Nē. Bet- esmu pieņēmusi, ka tas tā šeit ir un būs; noskaņojusi sevi- lai nu tiek cilvēkam, kuru dzīve apdalījusi. Vairs neiemaisīšos tajā, kas apmierina te daudzus.

    Es nezinu un nevēlos zināt, aiz ko tapa šie Frēzijas blogi, man vnm dergušās aizkulišu spēles. Un- man vnk žēl jaukas meitenes (Frēzijas, šai gad.), kas tika nolikta zemāk par zemu. Cik pašas vainas- nezinu. Bet, mazliet zinot tos, kas nupat varen braši kopiski uzbruka, es nespēju paklusēt. Protams- viņa sparojās pretim tā, kā es nespētu; esmu cita (kā mēs ikviens); noietu malā un paklusētu.

    Taču- es neuzskatu, ka man ir kkādas īpašas tiesības mācīt te kādu, t.sk- Frēziju; bez tam- tieši viņas blogi bija tie, ko vairs vispār lasīju- īsti un nesamāksloti. Paldies par to Tev, Frēzij!  

   Sanāca gari, kā vnm. Nekas- kārtējais iemesls iesmiet tiem, kas to vēlas. Daļēji jau esmu pagājusi no visa, šeit notiekošā, nost. Pieradumam spēks liels, vai ne?    Un, loģiski tikai, ka man bieži nosmeldz, ka esmu devusi sev solījumu: atspringt no šeit notiekošā.

Frēzija v. 7. nov. 18:24

   Cienījamais, Oskars Ledus 16:36
... paanalizē, lūdzu, pats savu sarunas kultūru, tad aizrādi otram  
Par manu amatu vari lauzīt savu satraukto galviņu tālāk, tikai pie sevis ..., pretēji lidosi! Kas Tev kāja aizķeras garām ejot manam ierakstam? Tev taču tie neizrāda nekādu interesi, vai es nepareizi pateicu, ka te ieej tikai ieriet!?

Oskars L. 7. nov. 16:36

    Apbrīnojama daiļrunība   . Leksikai ar ne vainas   , kā priekš vecas, daudz pieredzējušas slaucējas   . Tikai Tev derētu ielāgot, ka šī ir publiska telpa, ne Tava privātā sarakste vai blogi, kurus redz tikai draugi. Līdzko to sapratīsi un pieņemsi nebūs tik grūti lasīt un pieņemt daudz citu viedokļu   .
   Lai Tev veicas   turpmākajās kūts mēzējas gaitās  

Frēzija v. 6. nov. 23:22

  Atvainojums procesā ... .
Cilvēks ar garāku izpratni, ja pēc pārtraukuma ieradies svešā telpā, vēršoties pie ciemiņa, noteikti norādīs, kam velta savu dižo runu ...  
  Nav nemaz tik sen, ka mopsīša rejas, slēpjoties aiz mājas stūra, šoreiz ledus kluča, kuram ļipa trīc acīs paskatīties vaukšēja un vaukš arvien. Neinteresē, nenāc! Jeb Tev nav miera - kā vienai otrai parādīt savus zobus ... gandarījums taču! - va-ne  

Oskars L. 6. nov. 22:59

Wā dieniņ   Frēzija. Man dziļi jāatvainojas Tev un Tavai asprātībai   !
   Manis rakstītais bij domāts Ingrida Xx 4. nov. 22:29.
Tavai īsajai izpratnei un liekulīgi pliekanajiem tekstiem jau sen vairs kā uzmanību nepievēršu  

Frēzija v. 6. nov. 22:50

  Paldies, Oskar, ka domāji un gaidīji ... nu dikti jau nu Tev pateicos un domāju, ka izņēmuma gadījumā ... Tu esi pelnījis nevainības simbolu  

Oskars L. 6. nov. 22:36

Nu par piemēru   :šeit autores ievietotā dzeja. Es tai redzu pavisam citu jēgu  

Oskars L. 6. nov. 22:33

Nez kāpēc nejūtos pārsteigts  
Man domāt, ka  biju gaidijis šādu komentāru   . Pēc iespējas tālāk atmetot faktu, ka sakāmvārda jēgu atmeti kā tādu, slēpjoties aiz manis nosaukto dzīvnieciņu ādām, pieņemšu ka Tu tomēr uzrakstiji to ko domāji   .     Nākamie Tevis izteiktie apgalvojumi arī ir Tavu domu augli.
    Vien to, ka šeit uzbrukuma taktiku piekopj vien retais    . Ar pirkstu bakstīt negrasos, bet ja palasīsi komentārus gan pati sapratīsi.

Frēzija v. 6. nov. 22:08

  Ingrida, man patīk lasīt Tavus komentārus, tie izskan patiesi un bez liekiem glaimiem. Tu raksti mainīt ..., mainīt, mainīties, tikai ne vienmēr tas ir vajadzīgs ..., ļoti labi pateica Egils savā dzejā:

Ja sit pa vaigu, nepagriez otru,
Dūrei šai dzīvē tikai ir spēks.
Aci pret aci, zobu pret zobu -
Vecajā Derībā ieraksts ir tāds.

Džungļu likums cilvēku vidū
Vienmēr bijis un vienmēr būs.
Iesist ja nespēsi sitienam pretī,
Par vārguli Tevi uzskatīt sāks.

Dubļus lejot, ja apvaino kāds,
Divreiz vairāk pretī tam gāz.
Aci pret aci, zobu pret zobu,
Vecajā Derībā ieraksts ir tāds.

Rādi zobus visiem, kas domā,
''Uzmest'' Tevi ka viņiem ļauts.
Negaidi - iesit sitienam pretī,
Bailēs Tevi cienīt tad sāks...
/Egils Dambis/


   ... jā, šodien pēc darba ... laikam īstajā laikā man pagadījās mana iemīļotā dzejnieka tik patiesās rindiņas    
      Jauku Tev vakaru  

Paklusēt vēlos, neteikt neko,
Nerakstīt vairāk, ja jēgas tam nav.
Dzird tikai to, ko vēlas dzirdēt,
Un manis rakstītais ir tikai blefs.

Tā saka daudzi tik gudri ļaudis,
Vismaz par tādiem sevi kas sauc.
Tie vienmēr zina, ko citiem darīt,
Kā pareizi rakstīt un arī kā nē.

Nerunāt varbūt, ja sadzirdēt negrib,
Un rakstīt, ja neesmu es tikai labs.
Ko vispār daru šo pareizo lauciņā,
Kur visi tik gudri un perfekti ir?

Neesmu labais, pareizais arī,
Rakstu ko jūtu, ko saka sirds.
Ja kādam tik ļoti tas iekož kaulā,
Paklusēt varu un neteikt neko.
/Egils Dambis/


Ingrida X. 4. nov. 22:29

Sveiks, Oskar!  
Centīšos Tev atbildēt, jo man bieži patikuši Tavi komenti, esi licis man smieties; paldies!
00:37-
Man nekad nav bijis ne sabuļādas, ne polārlapsas vai nez kāds vēl tur kažoks, neesmu ne sekundi tīkojusi pēc kā tāda, tāpēc par kažokiem nemācēšu Tev neko teikt. Atvaino! Bet vienu gan es, Oskar, zinu- cilvēkam ir dotas spējas vērtēt, pārvērtēt, kas kā vērts, kas nē. Un līdz ar to- spēja sevī ko mainīt. Tas nenotiek vienā mirklī, bet notiek.
00:44-
Tu uzbur ideālo pasauli, kurā visi nupat ir traki godīgi virtuālajā vidē, nesmīdini; neraksti to, kam netici pats. Divkošu ir daudz, arī daudzkošu, ja kas. Vari mani arī, ja vēlies, pieskaitīt tiem "košiem", ko tas maina man?   

Un vēl-
vai, Tavuprāt, tā ir jauka rīcība: barā uzklupt vienam cilvēkam? Atbildi negaidu, retorika, un tikai.

Frēzija v. 3. nov. 21:46

   Kafijas Pauze, skatoties, kam tā miera nav, Tu esi ciemiņš  
Nu tad kā? Tu saki - krāsaini, tie, kas ielūdz bez uzaicinājuma teksta, laikam ir pelēkie    tā sapratu.
  Tad sanāk, ka man Tev jāsūta tie diži krāsainie .... ar iespēju nopelnīt ..., jeb vienkārši tāpat ....
Tikai nesaki, ka nezināji, ka te tādi uzbāžas ...

Frēzija v. 3. nov. 21:31

    Nu, ko lai saka, Ingrida, tie apvainojumi ..., neteikšu, ka priecē, bet manu dzīvi nekādīgi neietekmē, pieņemsim, ka tas ir latviešu zemākais slānis, kam kultūra ir sveša.
  Paldies, protams par atbalstu, manā dzīvē, kā visiem normāliem cilvēkiem - ir savi prieki, gadās arī melnās strīpas, bet es nekrītu galējībās, jo zinu, ka aiz mākoņiem vienmēr ir saule ... tur augšā  
       .... tad, kāpēc gan man būtu jāsatraucas par virtuāliem apvainojumiem, iespējams, ka kāds saredzēja līdzību ar manu ierakstu.
                 ... tā jau vairs nav mana problēma, mainīt attieksmi pa dzīvi, var jebkurā laikā, tāpēc nav jānosoda cilvēki, kuri par to atgādina  
Jauku vakaru Tev  
    ... un atceries, ka mēs esam bagāti ar to, kas mums ir, nevis ar to, ko saredz citi .. pašreiz mūsos ...
    Aiz savas neizdevušās dzīves, braukt virsū nepazīstamiem cilvēkiem - tas ir zemiski!

Oskars L. 3. nov. 00:47

Frēzija   ! Necenties šitanī iedziļināties. Tev līdz tam vēl dikti ko augt  

Autorizācija

Ienākt