MONESE KARTE BEZ MAKSAS + līdz €20 BONUSS TAVĀ…

8. jan. 16:16

Monese karte BEZ MAKSAS un saņem papildus €20 bonusu jaunajā kontā? Jā, tas ir iespējams. Monese ir līdzīgs finanšu uzņēmums kā Revolut, var atvērt kontu, atsūta karti un savu kontu var pārvaldīt aplikācijā: iOS un Android. Bezmaksas konta atvēršana un papildināšana, bezmaksas kartes sūtīšana, nav ikmēneša maksa, valūtas maiņa par ‘vairumtirdzniecības’ kursu, naudas izņemšana no bankomātiem bez piemaksas.

Monese pie klientiem nonāca 2015. gadā, to dibinājis igaunis Noriss Kopels. Monese piedāvā privātpersonām izveidot bankas kontu, ar bezkontakta debetkarti. Lai atvērtu kontu, potenciālajam klientam nav nepieciešama nedz pastāvīga adrese, nedz kredītvēsture Lielbritānijā.

Kā strādā Monese karte?

Tev būs īsts eiro valūtas bankas konts, kā arī virtuāla Monese debetkarte, kas atradīsies tavā Apple Wallet. Tālāk vienkārši papildini savu Monese kontu pēc nepieciešamības un veic bezkontakta maksājumus ar virtuālo Monese karti caur Apple Pay / Google Pay, vai arī pasūti reālu Monese karti un saņem 20 EUR bonusu jaunajā kontā. Lejupielādē Monese un reģistrējies ar kodu MARIS971 un saņem dāvanā €20 savā jaunajā kontā (5 EUR bonuss tiks saņemts papildinot savu kontu un izdarot pirmo pirkumu, papildus 15 EUR bonuss. Kad tiks iztērēta noteikta naudas summa! ). Iemaksa lidz 500 EUR.

Monese nodrošina to, ka Apple Pay eirozonas valstīs varēsi lietot bez maksas — nav uzsākšanas maksas, nav mēneša maksas, nav konta papildināšanas maksas vai komisijas maksas. Monese ir pilnībā licencēta un Eiropas savienībā reģistrēta banka, tava nauda ir pilnīgā drošībā un aizsargāta tāpat kā citās Eiropas bankās.

Kā sākt lietot Monese karti?

Bezmaksas karte!Lejupielādē un ieinstalē Monese aplikāciju savā telefonā. Droši spied šo linku un lejupielādē Monese.
Atver Monese aplikāciju un pirmajā solī izvēlies “Open free account” — tad tas prasīs ievadīt epasta adresi, valsti un uzaicinājuma kodu. Svarīgi uzsvērt, ka invite code ievadīšana nodrošinās to, ka savu Monese karti varēsi iegūt bez maksas (citādāk jāmaksā €4.95 piegādes maksa), kā arī pēc pirmā pirkuma savā Monese kontā saņemsi bezmaksas €20. Droši ieraksti invite code MARIS971 . Tālāk, ievadi savu telefona numuru un aizpildi personas identifikācijas soļus, kā arī izvēlies Starter plan (0€/mēnesī).
Kad Monese konts ir veiksmīgi izveidots, tad Monese aplikācijā ej uz sadaļu Card un pasūti Monese karti uz savu dzīvesvietas pasta adresi. Tā ir plastikāta mastercard bankas karte — tiklīdz to saņemsi pa pastu un aktivizēsi Monese aplikācijā, tā parādīsies iespēja to pašu karti pievienot savam Apple Wallet virtuālā formā. Tajā brīdī varēsi plastikāta karti atstāt mājās plauktiņā un lietot tikai tās virtuālo versiju ar Google Pay vai Apple Pay.
Kad saņem pasta vēstuli ar Monese karti un aktivizācijas kodu, tad atver Monese aplikāciju savā telefonā un aktivizē karti.
Pēdējais solis ir veikt savu pirmo pirkumu. Lai to izdarītu, atver Monese aplikāciju un papildini (Add Money) savu virtuālo kontu. Ja Monese konta reģistrācijas brīdī izmantoji uzaicinājuma kodu MARIS971 , tad 48 stundu laikā tavā Monese kontā automātiski ieskaitīsies bezmaksas €5 un nākamie €15. Kad tiks iztērēta noteikta naudas summa!

(BEZ KODA JŪS BONUSU NESAŅEMSIET)

https://monese.app.link/v7D9casEN1?invite=MARIS971

Links uz rakstu:
https://maximizingmoney.000webhostapp.com/2019/12/monese-karte-bez-maksas-lidz-e20-bonuss-tava-konta

Atslegas vārdi: money256, monese6, bezmaksas bonus4, bonuss2

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (1)

Gunta L. 13. jan. 10:30

Vella kalpi vella dzirnavaas.

Autorizācija

Ienākt