....... kad zeme zem kājām deg ....... :((

8. jan. 22:01

  


    Nezinu, vai kādu no Jums tas personīgi skar, bet pēdējā laikā par to vien domāju ...., iet bojā cilvēki, mirst dzīvnieki, arī mūsu tautieši ..., kurus piemeklējusi liela nelaime :((
https://www.la.lv/vija-beinerte-australija-liesmas-briesmigakie-vardi-zinas-mes-to-nespejam-kontrolet?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=top


Atslegas vārdi: Austrālija.1

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (35)

Frēzija v. 15. jan. 22:59

     Liktenis mūs saved ar konkrētiem cilvēkiem ...

    "Ikviens cilvēks, kurš uzrodas mūsu dzīvē ir skolotājs. Kāds māca mums būt spēcīgākam, kāds - gudrākam, kāds māca piedot, kāds - būt laimīgam un priecāties par katru nodzīvoto dienu. Kāds vispār mums neko nemāca - vienkārši lauž mūs, bet arī no tā mēs iegūstam pieredzi. Cieni ikvienu cilvēku, lai arī tas uzradies tikai uz mirkli. Jo, ja tas uzradies, tad tam vien jau ir kāda nozīme."
                                                         / Osensel Morihel Ueshiba /

     ... tāpēc, lai kādu netīrību pār mani te gāž, jo nepatika, ka norādīju uz pārkāpumiem, es tikai    saprotu, ka cilvēkam nav kaut kas ar galvu kārtībā, nervu sistēma pieklibo  

Ingrida X. 15. jan. 20:06

Tu raksti:
"to visu jau esmu sapratusi, nu jau pagājušajā gadsimtā, kad man bij tikšanās ar kādu viedu cilvēku un pēc kā, lasīju daudz literatūras, uz dzīvi sāku skatīties citādāk."

Ar mani līdzīgi. Mana Meitiņa saveda kopā ar Sievieti, kura vsp nepieņem nevienu no malas; ar dziļi viedu sievieti, kura reti ir lv, jo risina globālas lietas, Pasaulē. Brīžos, kad šķitis- vnk vairs nespēju tā, kā tas notiek, tika transformēts daudz kas, t.sk.- mana neticība. Un tāpēc, vrb tieši tapēc!, esmu tik neiecietīga pret meliem, izlikšanos, daudzkosību (ja kāds vēlas tgd iesmiet- uz priekšu!)   Pasmejiet par sevi, svētīgi reizēm!

Ingrida X. 15. jan. 19:51

    Lai tak laizās tais blogos, tajos 100gadu apnikušajos pilnmēnešos, pēc mīlas alkstošajos!!! Man šobrīd tas viss vienalga. Ir Cilvēki, Notikumi, Lietas, kas miljons x miljons reižu vērtāki!!!!! .. Frēzij. Es lieku tiem izlikteņiem mieru. Lai siekalojas, lai dara, ko grib. Veltīt savu laiku kam tādam- pašai sevi putekļos tīt.  Un- tas galīgi nav vērts tā! Jo: ikkurai dzīvei- sākuma un beigu punkts. Šeit.

Frēzija v. 15. jan. 19:37

   Pareizi, to viltus siekalošanos ..., ciest nevaru  

Ingrida X. 15. jan. 19:30

    Jā. Es "māku samīļot un sarāt", jo neko nekad netēloju. Ja esmu nikna, tad- līdz pasaules galam! ;))  Ja vēlos samīļot, tad tā, lai kviec, cik cieši!! ;)))  

Ingrida X. 15. jan. 19:24

    Paldies. Man visādu trulu murdziņu krauts te virsū gana daudz. Reizēm tas ietekmē, protams. Šobrīd, neskatoties uz visu, kas notiek, sajūtu, cik laba un stipra esmu. Pret to, pret ko vērts tādai būt.

    Skumstu, nenoliedzami. Cilvēks, kurš aizgājis, pavisam, savā, visdziļākaja būtībā, bija labs cilvēks. Nelabu kļūt viņu rosināja Divkose, kas ar viņa jūtām spēlējās. Tā reizēm notiek. Reizēm notiek bieži.

Frēzija v. 15. jan. 19:15

  Ko lai saka, Ingrida ...., to visu jau esmu sapratusi, nu jau pagājušajā gadsimtā, kad man bij tikšanās ar kādu viedu cilvēku un pēc kā, lasīju daudz literatūras, uz dzīvi sāku skatīties citādāk.
   Aiziet cilvēki, jā un jauni, mana kaimiņiene nupat, arī mana brāļa sieva Magadanā tik negaidīti, cilvēks optimisma pilns, ar cerību skatījās uz dzīvi, bij iespēja man viņu iepazīt, kad ciemojās gadu atpakaļ. Skumji, ļoti skumji tas viss, kad cilvēks knapi 50 pāri un pamet mūs  
     Paldies, Ingrida, es zinu, ka esi cilvēks ar tīru dvēseli, māki samīļot un sarāt  

Ingrida X. 15. jan. 19:08

    Un man nevienam, piulnīgi NEVIENAM!!!!!- nav jāizliekas te labākai, kā esmu.
    Šobrīd skumstu par to, par ko skumstu.

Ingrida X. 15. jan. 19:06

     Un, sākot dienu ar Lūgšanos, aizlūdzu arī par tiem, man- nepieņemami derdzīgajiem, bet- daru to! Jā.

Ingrida X. 15. jan. 19:04

     Zeme, Frēzij, deg ne tikai globālo lietu sakarā! Tā deg arī tāpēc, ka ar saviem meliem, izlikšanos, mahinācijām.... to dedzina ne viens vien!! Un- nerakstu to tikai konkrēto emociju sakarā, rakstu tāpēc, ka tā tas ir!!! ....

Frēzija v. 15. jan. 18:59

  Tā ir, Gunta  
      ... visur valda tikai vara un nauda, iet pāri līķiem neatskatīdamies. Cik zinăm, cilvēks dabā iejaucas ļoti daudz, domādams, ka valdnieks uz Zemes, nepiedomādams, ka ir debess jums, atmosfēra, planētas, zvaigznes utt., ko uztver tikai par jauku spīdeklīti debesīs.

Ingrida X. 15. jan. 17:48

     To, ka Pasaule, tās vibrācijas un dimensijas mainās, zinu jau sen. Ka jāmācās to, ko neesam darījuši ilgi (vai arī darījuši virspusēji)- lūgties transformēt- Gaismā un Mīlestībā. Vai to darām? Vai ejam Gaismas ceļu? Jaut.retorisks, protams. Joprojām tik daudz divkosības un melu. Un sekas- neizbēgamas. Dmž.

Ingrida X. 15. jan. 17:44

    Jā, gados ne veci cilvēki pamet mūs. Šodien uzzināju divas skumjas vēstis: viens, manas bijušās kolēģes vīrs, otrs- Cilvēks, ar kuru vienā mājā nodzīvoju n-tos gadus, kuru pazinu kopš jaunības. Pirms- neuzskaitīšu, bet aiziet.... aiziet cilvēki, pavisam ne veci (vispārpieņemtajā gadu skaitīšanas skalā).... baigi, nežēlīgi skumji!!!!!..............

Gunta L. 15. jan. 17:40

Tikaam briidinaati par globaalo sasilsjanu jau gadus 10 vismaz atpakalj,bet pasaules varenos interesee tikai nauda...

Frēzija v. 14. jan. 22:31

    Guntiņ, cik dzirdēts no cilvēkiem - ne jau tikai Austrāliju kataklizma piemeklējusi, arī pie mums gads beidzies ir slikti un sākums arī nav no labākajiem, diezgan jaunos gados cilvēki mūs pamet uz mūžu    un, vai tas ir normāli, ja pie mums tagad tropiskais klimats, ko mēs sagaidīsim pavasarī un vasarā ...., ka notiks ar mūsu Zemi, kuras atmosfēra piesārņota ar dūmiem no degošās Autrālijas?


https://www.youtube.com/watch?v=_Gm1McATvvE

Frēzija v. 14. jan. 21:45

  Nē, Vasilij, uz Vašingtonu nedošos ...
                                                      ... nesatraucies  


   ... uz Varakļāniem to sasodīto būdu sameklēt, kur no katra strūra dvornjashkas aprej, laikam jau visus ciema stabus apčurājuši no uztraukuma. Apsolos bāzes nesajaukt  

Vasilijs P. 14. jan. 18:22

Tā ka bāzes-nesajauc!Wašingtonai.

Gunta L. 14. jan. 17:25

Nu,ko lai dara,dziive nav rozju lauks,beedas ir visur,mees visi to saprotam,to saprot pat dziivnieki,ja jau Ruubijas laika biedri nes maajaas uz muguras mazu koalas mazuli,planeeta raud un paardziivo,paskumsim kopaa,varbuut Tev arii paliks vieglaak.     

Frēzija v. 12. jan. 23:41

  Jā, Benita, izšauj ne tikai kamieļus, bet arī ķengurus, jo tie ir savairojušies, skatījos zinātnisko video, vienā pus Austrālijā ķenguri sniegā, bet Adelaidā deg un tā nav tikai dabas katastrofa, kā arī daudz kur citur, kataklizmas rodas ne tikai no pašas dabas, bet diemžēl cilvēces iejaukšanās, kas ir palikusi naidīga un varas kāra  

Benita L. 12. jan. 15:02

Žēl Ausrālijas.Ziņās lasīju,ka valdība,apzinoties ikgadējās dabas kataklizmas,nav bijusi tam gatava.Mani nez kāpēc aizskāra ziņa par kamieļu izšaušanu!Dzīvnieki,kurus savā laikā vienalga ieveda kolonizatori,1000 - šiem tiek nošauti.

Autorizācija

Ienākt