Viņas jautājumi un atbildes

  1. 0
keti -. 9. jūn 2013. 02:25 Viņas atbildes

es vispaar nesaprotu to pashu konceptu ''kraapshana''! Manupraat, kraapshana kaa taada nemaz neeksistee. To izdomaa situacijas uztvereejs. Bet taa prastaak izsakoties: to izdomaaja, lai kontroleet otru cilveeku vadoties peec savaam ego vajadziibaam. Kas mees esam, lai teikt otram cilveekam,ko vinji driikst un ko nedriikst dariit? Visi esam briivi. Jaa, we have agreements with other people, bet par to mes jau pashi esam atbildiigi: ko esam apsoliijushi un kam.. iisumaa, es uzskatu, ka visa shii miiciishanaas gar ''kraapshanu'' ir pash-ne-paarliecinaatiibas deelj.. Tikai nepaaliecinaats par sevi cilveeks var kljuut greizsirdiigs shaadu iemeslu deelj..vai vispaar...jebkaadu iemeslu deelj. Bet nu, tik dalos savaas domaas. Nevienam no jums nav mani jaasaprot vai jaapiekriit maniem uzskatiem. ;) Katram sava patiesiiba un sava realitaate.

uz jautājumu Krāpšana?! no Sindija J.
  1. 0
keti -. 25. sep 2012. 23:23 Viņas atbildes

es vispaar alu nedzeru. nepatiik ne smaka, ne garsha. :)

uz jautājumu Pastāsti lūk ko,alu tu dzer tehnoski pareizi !? no Dzēsts profils
  1. 0
keti -. 29. aug 2012. 18:16 Viņas atbildes

pagaidaam veel nee, bet veeleetos izmeegjinaat :) esmu bijusi uz citaada veida seansu, bet es to neuzskatu par hipnozi,jo visu atceros un biju pilnaa apzinjaa par to,kas notiek.

  1. 0
keti -. 26. aug 2012. 00:24 Viņas atbildes

jap. bez taa dziivot ir kaa bez gaisa

  1. 0
keti -. 8. aug 2012. 17:07 Viņas atbildes

man personiigi negarsho ekleers :) esmu biezpiena kaarumniece :D biezpiena kuukas, sierinji u.tml. - pret to visu neesmu vienaldziiga :P

uz jautājumu Kāda ir Tava attieksme pret eklēru ? no Dzēsts profils
  1. 0
keti -. 25. jūl 2012. 16:48 Viņas atbildes

nothing is impossible. :) everything is possible.

  1. 0
keti -. 11. jūl 2012. 15:24 Viņas atbildes

jaa, ir tadi sastapti un pietiekami daudzi. diagnoze: izlutinaats ar paarlieku uzmaniibu. biezhi vien,kad puisis kljuust par viirieti..un jau peec 30, saak veerties valjaa arii cits skats uz dziivi..mazlietinj dziljaaks :) Tad pienaak laiks,kad gribas, lai novertee vinjaa vairaak kaa izskatu..un tas nemaz nav tik viegli nosakaams..Ir bijushi smukinjie draugi,ar kuriem bija diskusijas par to, kaa saprast,vai meitene patiesi miil cilveeku vai tik to smuko chaulu....bet driiz vien peec kaada laika dzheks ar sirdi juut,kad vinju novertee savaadaak un tad jautaajumi pazuud :) Bet tas notiek tik ar tiem,kuri nonaak liidz tai stadijai,kad gribas citadakas attieciibas un buut patiesi noverteetam. Anyway, es par daudz sarakstiiju,bet ceru,ka manu domu var saprast ;)

  1. 0
keti -. 11. jūl 2012. 15:18 Viņas atbildes

haha, jaa, shis ir labs! njemshu veeraa sho atbildi, ja kads man ko lidziigu teiks :D

  1. 1
keti -. 31. mai 2012. 16:27 Viņas atbildes

aizmigt un paguleet :)

  1. 0
keti -. 11. mai 2012. 19:28 Viņas atbildes

Neviens sevi cienošs cilvēks neļautu citam ar sevi tā apieties, tāpēc varu teikt, ka tas būtu tikai loģisks nākamais solis pašam aiziet no šāda enerģijas vampīra. Nevienam tas nav vajadzīgs, kā tikai tam pašam enerģijas izsūcējam, jo acīmredzot bez tā viņš jūtas vārgs. Tas turpināsies šādā veidā, kamēr upuris neizlems sevi beidzot mīlēt un pasargāt no šādiem uzbrukumiem. Bet ja mēs redzam dzīvē tādus cilvēkus,kur savā starpā notiek terors, tad jāliek viņus mierā> kā nekā, abi piekrīt piedalīties šajā drāmā. :) tās, lūk, ir manas domas.

Autorizācija

Ienākt