Viņa jautājumi un atbildes

Apskatīju   .... točno padzēsi   . T.i. es negribu teikt, ka Tev neticu. Ticu   protams, bet tak neatkarīgs iemesls apskatīt arī nav zemē metams   .
   Par tēmu    ... ja godīgi, tad man tā šķiet ve eca kā pasaule. Vienmēr atradīsies kāds, kurš būs zinošāks jomā ar kuru pašam tiešas saistības nav. Tāpēc jau austrumu gudrie pieņēma to nerakstīto likumu par esošajām un neesošajām blusām kažokā.  

  1.  
Oskars L. 31. mar. 20:48 Viņa atbildes
  • labprāt uzvilkšu lietus laikā

    Tīri tā neko   . Pēc purngala izskatās, ka būs samērā viegli ar kājām lasīt trušu spiras, tīrīt trušu aplokus!      Tiesa gan otrā doma, kas kā zibenis ķēra manu galvu no iekšienes, ir ne visai tīkama! Un proti -vēl tās izskatās kā izgatavotas no lietotiem prezervatīviem.  Bet tas nekas! Tikšu tai domai pāri !! Galvenais lai trušu aploki tīri un mugura nesāp !!!  

  1. 0
Oskars L. 23. mar. 22:46 Viņa atbildes

Nu nezinu gan! Ja kāds ar tādiem jautājumiem griestos pie manis   , es momentā viņa virzienā izsteptu nedēļu un četras dienas ar ziepēm nemazgātu labās rokas vidējo pirkstu   !!      Ja vien tā nebūtu smuka balerīna   skatuves čībiņās   vien  

  1. 0
Oskars L. 23. mar. 22:39 Viņa atbildes

Tu ar mācies dažādus ciparus, vai tomēr centies noskaidrot kāpēc ķiļķens ar klimpu nespēj sadzīvot ščelto zirņu putrā !?    

  1. 0
Oskars L. 23. mar. 22:35 Viņa atbildes

        Un debes manna, un piena upes ķīseļa krastos, un galvassāpju nevienu vakaru....  

  1. 0
Oskars L. 23. mar. 22:32 Viņa atbildes

"Es kļūdos, bet cenšos" kaukur nesen (acīm redzot) lasīts, dzirdēts apgalvojums. Vairs neesmu tā gana stripi pārliecināts par 'cenšos', bet uz priekšu iet   . Jebkurā gadijumā paldies   , ka apjautājies!
   Un kā Tev pašai   !??

  1. 0
Oskars L. 23. mar. 22:22 Viņa atbildes

Nost ar farmaceitiem   !
    Lai dzīvo raganas un īstenā latgaļu šmakovka !!!    

  1.  
Oskars L. 23. mar. 22:17 Viņa atbildes
  • Jā- piedalos, darīšu!

Jau piedalos   !!
     Traukus reizi mēnesī mazgāju, arī burkānus mēdzu kārtīgi nokasīt pirms cepšanas   ! P.s. zirņus, cūku pupas un šabeļpupas nemērcētas, nevārītas vairs negraužu   . Sarkanās bietes vairs negaršo ne vārītas, ne uz oglēm ceptas   . Šad un tad, kad uz Topu slinkums aizkātot, mēdzu reizi nedēļā zeķes izmazgāt   !!!

  1. 0
Oskars L. 23. mar. 22:08 Viņa atbildes

Es arī   ! Lai dzīvo Vasilijs  

Autorizācija

Ienākt