Viņa jautājumi un atbildes

  1. 0
andris r. 20. mai 2015. 12:06 Viņa atbildes

Pietiek runāts-bij laiks kad bija jāpāriet pie darbiem bet rādās tas ir nokavēts -jāgaida kad laiks un sabiedrība pārskolos,ja izdosies...

  1. 0
andris r. 26. nov 2014. 23:49 Viņa atbildes

Kaulainā ...ar izkapti !

  1. 0
andris r. 10. nov 2014. 14:18 Viņa atbildes

A par ko ne,ari mērīt mēdz dažādi -par griezšanu nerunāsim...tas jau būs cits stāsts.

  1. 0
andris r. 4. nov 2014. 10:30 Viņa atbildes

Cik vīriešu tik vēlmju!Vai sievietēm mēdz būt citādi?

uz jautājumu Ko vēlas vīrietis? no Dzēsts profils
  1. 2
andris r. 4. nov 2014. 00:54 Viņa atbildes

Varbūt vajadzētu teikt tā-"arī labās sievas krāpj savus vīrus" Jo statistika rāda ka sievietes vīrus uzmet(ragus) biežāk nekā vīri sievas.Viņas gan to nesauc par krāpšanu bet par savu problēmu apzināšanu(kārtošanu) vai kā citādi Vispār attiecība ir diezgan liela-angļu speci saka ka pie vainas esot veču slinkums un sievišķā vājība degustēt priņčus(ir grūi sev atteikt tāādam....).Nedomāju ka latvijā būtu kas citādāk. Bet ja skatām no jautājuma tiešās puses -arī labām sievām gadās apprecēt "babņikus parastos"  par ko lai šamējais(babņiks) negribētu labu sievu -muļķis taču nav un pieredze arī ne mazā.Un kur teikts ka babņiks negrib un nevar būt ģimenisks.

uz jautājumu Vīri krāpj arī labās sievas.Kāpēc? no Dzēsts profils
  1. 1
andris r. 3. nov 2014. 16:01 Viņa atbildes

Latvieša, vīrieša ideālā sieviete ir visvisāda,un jauka visos niekos un sīkumos.,lai kādi tie nieki arī nebūtu Viss tas kas tur pieminēts kā sievietes īpašās kvalitātes mīt tikai sieviešu kompleksos un bezgalīgajā pašanalīzē-ar vēlmi kontrolēt sevi un situāciju līdz pēdējam kommatam.

uz jautājumu Ideālā sieviete no Glorija B.
  1. 1
andris r. 28. okt 2014. 11:04 Viņa atbildes

ja virtuvē uz galda būs kaut kripatiņa ēdiena mušas to atrass-pasmeķēs un apķēzīs BET VAI TĀDĒĻ DZĪVE APSTĀJĀS. Šmorē tālāk,ēdāji novērtēs .,nu kā bez mušām ...vienmēr ir bijušas

uz jautājumu Jums ir tiesības klusēt....Viss ko teiksiet.... no Dzēsts profils
  1. 1
andris r. 27. okt 2014. 00:55 Viņa atbildes

Kas jau tendēts uz mokošiem sevis meklējumiem un cīņai ar sevi un saviem tuvākiem,tam visos laikos būs grūti un attiecības veidot nez vai būs vieglāk.Visas problēmas parasti sākās un beidzās ar nespēju adekvāti novērtēt cilvēkus un pēc tam aŗī pieņemt tos tieši tādus kādi tie ir.,arī sevi! IDEĀLI CILVĒKI NEEKSISTĒ(arī priņči,princeses)

uz jautājumu Laimes sajūta pieaug pēc 50? no Dzēsts profils
  1. 2
andris r. 27. okt 2014. 00:42 Viņa atbildes

Dabas un dieviņa uzdevums visumā ir vienkāršs un domāts ne tikai cilvēkiem vien-Ir jāizaudzina(iāizaudzē)pēcnācēji(s) kas būtu mazliet gudrāks, mazliet čaklāks ,mazliet atbildīgāks un tt un tl., viennozīmīgi maķenīt labāki ,godīgāki par saviem radītājiem un viss.Tiesa tas nav tas vienkāršākais,viegli nebūs! Cita ceļa attīstībai nav!

uz jautājumu Kam mēs esam paredzēti šai pasaulē? no Dzēsts profils
  1. 0
andris r. 27. okt 2014. 00:30 Viņa atbildes

Ne visi kas izskatās pēc vīriešiem tādi arī ir.Mainiet savu dzīvesveidu un noteikti mainiet tusēšanās vietu-ja palaimēsies satiksiet arī VĪRIEŠUS ,varbūt tad pietiks ar vienu.Vīrieši ir daudz un dažādi -jūs vienkārši esat nepareizā vietā un laikā!

Autorizācija

Ienākt