Vīrieši, kam nav ES dalībvalstu pilsonības + latviešu meitenes. Cik droši/nedroši tas, tavuprāt, ir?

30. okt 2010. 14:51

Ziņās bieži vien ir dzirdēts, ka tie, kuriem nav ES pilsonības, mēģina savervēt meitenes (arī no LV), lai stātos oficiālās vai fiktīvās laulībās un dabūtu uzturēšanās atļauju. Kā Tu noteiktu (vai kas liktu tev viņa uzvedībā/tajā, ko viņš raksta, saprast), ka viņa patiesais nolūks ir dabūt tevi sev, lai dabūtu uzturēšanās atļauju?
Plusā man kojās ir viena meitene, kura čato skype ar vienu tādu, kurš nesen pabeidzis studijas un tagad strādā Anglijā (precīzi kur viņš ir, to es nezinu). Karoč, cik sapratu, tad abi arī runājas, izmanto webkameras, sarakstās skype. It kā džeks esot ok, vismaz tā viņa teica. Uz seksa izdarībām nevedinot :D bet tā kā viņam neesot ES kādas valsts pilsonības, tad uz LV šamējas it kā braukt nevarot tā uzreiz, jo vīza tad jākārto, bet skuķi aicina pie sevis ziemassvētkos. Tagad, cik sapratu, džekiņš kārto jaunu vīzu, kas atļauj strādāk Anglijā, jo esošajai termiņš drīz beidzoties. Jūsu domas - džeka nodomi ir tīri vai tomēr nē?

Atslegas vārdi: attiecibas ....2

Labākā atbilde

Dzēsts profils 30. okt 2010. 15:30Viņa atbildes

Man nav nedz pilsonības, nedz latviešu jaunavas, taču kopumā man tas nevajag, pie visas manējās simpātijas pie latviešu jaunavām. Taisnība man jau gandrīz pus simta gadu, bet arī jaunībā es tā nerīkojos

Šis jautājums jau ir slēgts. Jūs nevarat uz viņu atbildēt.

Atbildes (2)

  1. 1
Dzēsts profils 30. okt 2010. 18:20 Viņa atbildes

Ja sava prāta nav,lai dara kā vēlas,Būs vienas prieka meitas kādā Eiropas valstī vairāk.

  1. 0
Dzēsts profils 30. okt 2010. 14:56 Viņas atbildes

... galvas bāžšana cilpā... panāks savau, izmantos meiteni un atstās pie sasistas siles. Jo viņam kā viņas vīram eiropas savienībā daudz problēmu atkritīs.

Autorizācija

Ienākt