0Вопрос понравилсяSigita F.Её вопросы (20)

vai es varu panemt bernu aizbildniecibva!

22 апреля 2013 23:17

Labs vakars visiem esmu loti liela izmisuma vecakajai masai piedzima meitina kuru vinja pameta jau 3 meneshos pie manas mammas un pati ir nodzerusies un bomzojas kautkur tas taka nav svarigi ! Galvenais ka abi vecaki ir pametushi ! Tagad mani princesitei ir jau 7 gadinji liela jau saku sedet un domat vai es ar saviem 18 gadiem varu vinju panemt pie sevis jo mani vinja ir uztverusi kaa mammu savu! Itka mana mamma centas to izdarit bet pati ar nav no tam labakajaam un gudrakajam tagad saaku uztraukties un baidos ka tiesham pateicoties savai matei varu vinju zaudet ko es nespeetu paardziivot! Bet nekaa nezinju par taadaam lietam luudzu kaads pasakiet vai es varu 18 gados vinju panmet sava uzraudziba nu aizbildnieciba! Gaidu juusu atsaukmes ! paldies jau ieprieks!

Ключевые слова: bērni75

Лучший ответ

  1. 1
Ineta L. 23 апреля 2013 07:14Её ответы

http://sif.lv/images/files/nodevumi/PHARE/aizbildnieciba/TKC-rokasgramata-aizbildniem.pdf
http://www.lm.gov.lv/text/1141
Cik noprotams, bērnam ir aizbildnis- vecmāmiņa? Lai atceltu viņu no šī pienākuma, ir nepieciešams bāriņtiesas lēmums. Ar iesniegumu jāvēršas bāriņtiesā. Kandidatūras atbilstību izvērtē tieši bāriņtiesa, tā, kuras teritorijā ir reģistrēta vai arī faktiskā bērna dzīvesvieta.

Этот вопрос уже закрыт. Вы не можете на него ответить.

Ответы (7)

  1. 0
ilga L. 22 апреля 2013 23:33 Её ответы

Šeit mēs katrs varam runāt nezin ko , jo esam katrs pats par sevi , te nekas nav oficiāls , nav likumiski noteicošs .
Tas taču ir jāsaprot , ka šādus jautājumus kārto vienīgi oficiālas iestādes .
Sāc ar Bāriņtiesu , tur visu paskaidros . Šīs iestādes adreses atrodamas internetā .

  1. 0
Удалённый пользователь 23 апреля 2013 06:42 Его ответы

To Jūs varat.Tik ņem vērā ,gaidāma liela papīru kārtošana un pierādīšana soc.darbiniekiem ka būsi laba audžumāte.

  1. 0
Gunars s. 23 апреля 2013 07:31 Его ответы

       Tev ir sava dzīve,kuru tev jāveido! Tev vēl jāmācās jāiegūst specialitāti, būs pašai savi bērni!      Nedrīksti darīt muļķības!  Šai princesītei vai lauvēnam, var veidoties mātes,tēva daba ,viņa 16,vai 18 g. vecumā dzemdēs bērnu ,pametīs to tev ! Esi stipra,nedari muļķibas!

  1. 0
jautrite b. 23 апреля 2013 08:22 Её ответы

Ineta visu ir pareizi paskaidrojusi,tikai piebilde-kā ar materiālo stāvokli-jo būs jāuztur ne tikai sevi ,bet arī meitiņu

  1. 0
aija b. 23 апреля 2013 09:23 Её ответы

ne jau 18 gadi ir svarigi,svarigi ir tas vai morali tu esi gatava bernam ,palidzet mamai ir viens ,bet uznemties atbildibu gan morali ,gan materiali,par so dveseltii ,ir lielas atbildiba ,un par to tiesam lemj barentiesa,berns nav mantina ,gribu paspelejos ,gribu ne,tas panem tevi visu un atceries, ja kaut kas nebus ta cietis berns,un cietisi tu,paslaik tu centies pienem lemumu,no ka bus atkariga tava visa turpmaka dzive,un ja nekas nesanaks mili so berninu neatkaarigi kam vins pieder vai nepieder ,vinam ir atnemts pats svarigakais mates milestiba,visu cienu tev ,bet padoma kartigi pirms dari kaut ko

  1. 0
Sandris X. 23 апреля 2013 09:50 Его ответы

Bērns nav spēļmantiņa .Gadi ne vienmēr parāda , cik pieaudzis vai nepieaudzis kāds ir . Visādā ziņā tas ir bāriņtiesu kompetencē , pamatīgi izvērtēt , kuram uzticēt atbildību par bērnu.

  1. 0
Удалённый пользователь 23 апреля 2013 19:27 Его ответы

Pietiekami garš proces lai teu to vispār atļautu kāds .

Авторизация

Войти