Iespējams izliekas romantiski
Bet tas ir klosteris
Vispār jau tas Grieķijā tātad pareizticīgie un gan jau nets ir bet tikai ar svētību kuru dod Blagočinnijs
Ключевые слова: dzīve38631
Nē ... ko es tajā staba galā - kā stārķis sēdēšu ?
Lai visu mūžu dzīvotu bez pusdienām, nemūžam.
No rīta izej, vakarā tik mājās
Klosteris - tas jau ir vientuļi,bet vēl tik izolēti!Tas tiem kuri te taisījās no visiem aizbēgt tālu!
Un nokļūt tikai pa gaisu!
štrunts, ka klosteris, bet gribētu gan!....
P.S. a, tur sēnes aug? govis ar cūķiem un internetu ir? Vasīli un Savsem Kuku var sakliegt? ..../ aizdomājas par ieguldījumu nekustamajā īpašumā/
Vau.Tu zini,ka nesu tik ekstrema.Bet ja,ta padoma-kadas 2 dieninas varetu pameginat.
...ekskursijā gribētu aizbraukt uz tādu vietu,bet dzīvot-nē...nekur nav tik labi kā savās mājās,kur" pat sienas palīdz"...bet ,tur nav pat sienas ...viens neuzmanīgs solis...un-attā!!.nepieminiet ar ļaunu..
ja būtu putns tad gribētu, bet neesmu, tad nekā:)
...tikai uz laiku, lai netraucēti nodotos daiļradei..bet pēc tam-ēnu gūstā...par kuru tur tika meditēts...un atnest gatavu pārskatu-kā Mozus no kalna.
Nē , bet ekskursijā - labprāt !