Izrēļi vairs nerada apdraudējumus Vēstniecības darbam?

1. jūn. 02:39

Protams personālam un pašai fasādei?

1. jūn. 02:43

Sekas.

1. jūn. 05:21

Jo mums šeit nav kritisko ražotņu,pašiem ir savi Padomju džinsi un mafija,kurus ar Armijas palīdzību nav nepieciešams evakuēt,ķipa karameļu ražotne.

1. jūn. 05:23

Lai biedrus,Dombravu,kozlovski,Mežvieti sargātu?Viņiem ir pašiem savs.

1. jūn. 14:26

Vienīgi karameļu rūpnīcas Specnazs,lai tie jūras kājnieki pīles var barot.

Atslegas vārdi: cip director v. blow346

Lai atbildētu uz šo jautājumu, Jums ir nepieciešams autorizēties.

Nav atbilžu

Autorizācija

Ienākt