Es,uz puišiem ,neskatos un nepētu....šamos Ot ja Tu ieliktu kādu meiču, bariņa bildīti , tad es papētītu un atrastu: kura krokodils a kura,tai bariņā ,ir debišķīgais EŅĢELĪTS
Amigos.lv Jūsu interneta pārlūkprogrammā darbojas ierobežotā režīmā. Piedāvājam atjaunot pārlūkprogrammas versiju vai izvēlēties citu interneta pārlūkprogrammu.