Gunta L. 19:29

Sjitaadi papeediisji vairs nav modee.

   Tas viss, ko esi uzrakstījis, ļoti jauki.
   Runāšu kā cilvēks, kas kko saprot, bet saprot ne visu.
   Zinu gana daudz par transformācijām, par to, kas saistīts ar karmām (iepr.dzīvēm), par to, cik svarīgi tās transformēt, lai spētu tālāk......... Man laimējies (pateicoties Meitai) satikties ar Sievieti, kura nesprediķo, bet- šķetina (izsakos novienkāršoti). Kāpēc to rakstu?-
   Atbilde:  Ja runā ar cilvēkiem, ja patiešām vēlies, Gunti, uzrunāt kaut vienu no tiem, nolaidies no saviem augstumiem, vispirms; un tad- parunājies ar mums vienkāršā, mums saprotamā valodā. (Sieviete, kuru pieminēju, reti ir sastopama LV, bieži palīdz risināt globālas lietas citviet; bet tad, kad satiekos ar Viņu, viss teiktais ir vienkāršaks par vienkāršu, un tieši tādēļ uzrunā mani).

    Paldies, ka dalījies!  

     Viss, ko varu pateikt:  jutos bezgala laimīga, ka tad, kad mans Dēls nonāca obligātā karadienesta vecumā, tas bija jau atcelts. Tā, cik zinu es, bieži nebija nekāda vīrišķības skola, bet izdzīvošana zvērnīcā- gan. Neviena mamma, manuprāt, nevēl savam dēlam ko tādu.
     Vai tāpēc, ka izpalika tā zvērnīca, mans puikiņš ir mazāk vīrišķīgs? Nē. Ja man tgd uz sitienu būtu jānosauc kāds vīrišķīgs vīrietis, tas, pirmk., būtu Viņš, man Dēls.
     Daudzviet nevaru Gunaram nepiekrist.

   Man šķiet, katrs to ir kaut reizi dzīvē darījis. Nav svarīgi- kādā veidā tieši.
Viens gan- to nenožēlo, tas vnk ir piedzīvotais, un atmiņās- forši, ka to atļāvos!  

ierakstam «Vai esat..?»
gunars s. 17:25

progress, bez komentāriem.

    Gunar, esi pirmais, no kura dzirdu par armiju neapmierinātību, dienēja brālis Kaļiņingradā, arī trīs gadus, ir dienējuši draugi, neviens nesūdzējās, teica, ka armija puisi norūda un veido par īstu vīrieti, tikai Tu runā pretējo  
   Nezinu, kas pietrūkst citām sievietēm, es neesmu svinējusi ne vīriešu, ne sieviešu dienu un vispār, man labāk patīk klusums, nevis lielas kņadas un tusiņi.  Tā vienkārši ir daļa no manas dzīves, kad puikas skolā sveica un darbabiedri un otrādi. Dēls arvien svētkos iebrauc, lai pasniegtu tulpītes, lai gan viņam tie svētki sveši. Nedomāju, ka tas ir, kas slikts, ja vienkārši tiek pasniegti ziedi mūsu svētkos, kaut arī tie nāk no Padomju laikiem un Tu, ļoti neglīti izsakies. Veiksmi Tev!
    

gunars s. 15:32

Cien. Frēzija. Padomju armijā es nodienēju 3.gadus, ne tai labākajā klimatiskajā zonā. Un ar nepatiku es skatos uz to tā saucamo ''vīriešu dienu''. Pat  tajos tālajos laikos atradās dēliņi (vīrieši), kuri pie izcilas veselības tika paglābti no zvēresta  un dienesta. .Sievietēm pietrūkst svētki. Tātad, jebkurš pautnesis ir apsveicams. Kas attiecas uz patreizējo Krievijas armiju, tā pilda to ko tai liek. Bet tās vadonim patīk spēlēt kariņu. Jauni puiši zaudē dzīvības ne jau aizstāvot savu tēviju. 23.feb. ir padomju armijas un Juras kara flotes diena un dienēja dažādās dienesta pakāpēs vīrieši un sievietes. Tu zini, ka ASV ir ļaunuma perēklis. Krievija ir miera balodis!

   Gunar, mūsu puiši, kuri dienēja armijā, Tu laikam izpaliki  
Man šis ieraksts nebūt nebij politisks, bet ja jau Tu vienmēr centies saskatīt un izlobīt no maniem ierakstiem negatīvo, tad tā ir tikai Tava problēma, dzīvo vien tālāk savu negatīvo dzīvi un, lūdzu, neuzspied man savus pieņēmumus.
   Ukraiņus, kurus tik dikti aizstāvi, pa savu dzīvi esmu iepazinusi pietiekoši labi, bet Tu, izskatās dikti seko līdz visām mūsu valsts ziņām - baumām. Tas ir tāpat kā viņi māk safabricēt Dievs vien zin ko par UK breksitu, gluži vai plikus padzīs mūsu tautiešus no Anglijas. Kā man teica tur dzīvojošie tautieši - mazāk lasi, ko latvieši muld, viņiem patīk piekrāsot.
Krievu un ukraiņu starpā nejaucos, zinu tikai vienu, ka tieši Amerika ir naida sējēja starp valstīm.
   Tā ka, Gunariņ, dzīvo, priecājies un baudi ik dienu mūsu dabu, priecājies, plaukstošais pavasaris tuvojas  

Un ko Kazjols apstiprina,ja meitenes norāda personas,kuras To lietu un vietiņas apstrīd!?

Lietus S. 07:36

Mums ir uzskats- ka papēži ne vienmēr ir sieviešu atribūts...

gunars s. 07:32

max max .Vai tad nevarēji vēl nedaudz pačučāt?

pavasaris visur slapjas kājas!

max m. 06:53

Vai tu smaidi
Vai tu pirdi,
Tas man aizkustina sirdi.
/A.Caks/
Esmu stràdàjis restorànà . Kur dzejnieks nàca Atmini kurà?

max m. 06:40

Tagad redzu,ka esi dzîvs.Vismaz rakstît esi sàcis,emocijas !

max m. 06:23

Esmu pie IL18 stûres sédéjis. Ar pasazieriem.bez tiesîbàm.

ierakstam «Vai esat..?»
gunars s. 05:59

Frēzij,, Kas ir tie jūsējie?

  tie kuri  aizstāvās, vai tie kuri iebrukuši Ukrainā?

gunars s. 05:41

max max ,tu esi kļuvis par "tipiņu",kurš gatavs  jebko apčurāt! Sešas diennaktis Amigos, bija izdzisis, pilnīgi aizmirsts. Ielikdams savu nevērtīgo blogu es centos tajā iepūst nedaudz dzīvības. Man prieks  ka tas ir izdevies! Pat tu esi atmodies no savas smagās atpūtas, ar galvas sāpēm, par niekiem! Tavs spēcīgais intelekts snauduļo...

slinko kā šis konteners!

Eriks J. vakar 23:59

Papeezhi ir, tik vai mani njems grupinjaa ?

Vasilijs P. vakar 21:49

No-līdz gadu mijai!

Vasilijs P. vakar 21:47

Senlietu relikti,un vecmāmiņu zeķu glabātuves

Vasilijs P. vakar 21:44

Uzmani,vai Valūtas dāvana nav no HošiMina kunga takām.Jo atraitnis.

Autorizācija

Ienākt