Dagija D. 00:49

Nu, atradi papardes ziediņu?

ierakstam «Līgo»
Ansītis S. vakar 19:19

Visu gadu es domāju          līgo līīgo
Kā tos Jāņus nosvinēt’i      līgo
Kā tai Jāņu naksniņā’i        līgo līīgo
Papard’s ziedu sameklēt’i   līgo
Vai likt pierē lukturīti            līgo līīgo
Vai uz ņušku palauties’i      līgo
Vai tam acu gaišumam’i      līgo līīgo
Ņemt graķīti mutītē’i             līgo
Ja graķīti es paņemšu          līgo līīgo
Sāks vēl kājas ļodzīties’i     līgo
Ja ziediņu atradīšu              līgo līīgo
Vai to spēšu mājā nest’i      līgo
Jau saulīte rietēt sāka           līgo līīgo
Laiks kurt kalnā uguntiņu      līgo
Ar dziesmiņām Sauli sveicot līgo līīgo
Kas pār kalniem Jāņos nāca   līgo  

Lai VISIEM jauki LĪGOJĀS  
Lai dziesmiņas neaptrūkās      
Lai PAPADSZIEDIŅŠ atrodas  
Lai ugunskuram pāri lecot        
Kāj aiz kājas neaizķeras  .....

ierakstam «Līgo»
Dagija D. 19. jūn. 00:04

ierakstam «Futbols»
Ansītis S. 18. jūn. 00:24

Veidoja AS  
Es pēc bumbas ne skrie šu
Uz bodi labāk   aiz šau šu
Alus bundžu     pa ņem šu
Un tad  laivā      sē dē šu

Skatīšos kā zive    lec
Kā tam odam ir pi  pec
Kā uz āķa tā man   krīt
Gribēdama slieku    rīt
Nu šo mājā     ne sī šu
Un uz pannas uz lik šu
Gardu muti       ē dī šu
Alu virsū      uz dzer šu

Es pa zivīm esu specs
Zinu sakāmais ir vecs
Zivs pa sauso nestaigā
Noķerta kad   neklaigā
          

ierakstam «Futbols»
Ansītis S. 17. jūn. 23:56

Ak tu manu mīļo Saulīt   kurš nekauņa Tev uzlicis....to parandžu  

ierakstam «Halo»
Dagija D. 15. jūn. 18:51

nu ja, cits pielejas tautās ejot.. lai brašāks..

Ansītis S. 15. jūn. 13:55

Aiz ko <malacītis> kad muti nomazgāju ??? reizēm...–ļaudīs ejot  
A ja nu kāda ,tīkama –kā teikt , sadomā panākt,nogāzt i nobučot !!!   
Laimē galus atdošu Ar tīru ,lūpkrāsiņu apkrāsotu .....muti  

Dagija D. 15. jūn. 13:40

nu malacītis  

Ansītis S. 15. jūn. 13:32

Nu taču..... nav jau nekāda .....uzpucinātā ,kuru uz tirgu vest....
pārdošanai   Es pat kā uz sevi paskatos kad, pēc darba,–fūūūū pēēēēē kaka ,
kā tāds zaļais citplanētietis   bet kad meitāstautās jāiet   ta i pat pašam, vēmiens, nevisai nāk    

Dagija D. 15. jūn. 12:06

ak, cik noplucināta tā vistiņa..

Ansītis S. 14. jūn. 23:32

Bet tur taču jāpaiet kādam laikam.....olai jānogatavojas–tā teikt   A to
izdēs vēl...tādu –pusgatavu  pļaku    i paturēt nevarēs....rokā  

Dagija D. 14. jūn. 22:46

:)) nu gan Tev domu gājiens!
Un kāpēc nesameklēji bildi, kur tiek dētas olas? pēc procesa..

Ansītis S. 14. jūn. 17:58

Nu ...lai tais praidos piedalītos   tur jau jābūt aptaurētam ....
Ir pašam savs pagrabs   ar spirta un zacenes rezervēm  
(jo kurmis )  

Ansītis S. 14. jūn. 17:50

I piebāzt var daudz   i rokā naf jatur....maiss     

Ansītis S. 14. jūn. 17:49

Tad jau labāk ODNOSTVOLKU ar magazīnu   (teica Agris )

Vasilijs P. 13. jūn. 18:52

Džefersona Institūtam reģistriem.

Vasilijs P. 13. jūn. 18:51

Kur vēl tādu nepilnīgo,kā Agris kur iebāzt?Ir diagnozes.

Vasilijs P. 13. jūn. 18:20

Ir pašam savs vienistabas dzīvoklis,un neradu Drošības riskus,vai tā apdraudējumus.

Vasilijs P. 13. jūn. 18:19

Latvijas manifestācijās,vai kādos cita veida gājienos,vai protestos,piedalījies neesmu.

Vasilijs P. 12. jūn. 19:57

Ja neviena no puslodēm nedarbojas,tad galvenais,lai veselība uz kājām,un ir Sīgals,kurš koriģē.Neiesaistos.

Autorizācija

Ienākt