Māte ar dēlu brauc autobusā.
Dēls izmet:
- Cik te smacīgs un pārpildīts!
Māte:
- Ja es pareizi saprotu, esītī jūs to saucat par lielisku atmosfēru ....
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Arvils S. 13. sep 2010. 23:14Satiekas divas draudzenes.Klau mila ,es te nesen braucu autobusa.nu ta spida,nu ta spieda,kad dzemdeju.Nu traki mila.Es te ari braucu autobusa ,nu ta spieda,kad stavokli paliku.
Lai dzivo sabiedriskais transports,ta neiznikstosas tradicijas!
Dzēsts profils
13. sep 2010. 13:25Ne zinu kā delam, mātei patika.