Sieva vīram:- Atzīsties - kāpēc pārnāci mājās tik vēlu?Vīrs:- Šoreiz jau nu notici man, sieviņ - sagribējās vienreiz kārtīgas vakariņas.
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Komentēt var tikai autorizēti lietotāji
..nekur nav tik labi kā mājās.......
Ienākt
Amigos.lv Jūsu interneta pārlūkprogrammā darbojas ierobežotā režīmā. Piedāvājam atjaunot pārlūkprogrammas versiju vai izvēlēties citu interneta pārlūkprogrammu.