Ziemassvētku dzejolis!!!

29. dec 2010. 09:16

Gribas, lai baltā pasaulē
Balti sniegi snieg.
Un uz baltiem lielceļiem
Balti cilvēki iet. Un lai baltos cilvēkos
Baltas domas dzimst,
Un lai baltās darbdienās
Balti svētki ir.

Imants Ziedonis

Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (1)

Dzēsts profils 29. dec 2010. 09:18

šogad tādu saņēmu.......

Autorizācija

Ienākt