Tāds klusums dziļš.
Vien gaisā virmo gaidas.
Tūlīt jau brīnums nāks,
Tūlīt.
To ļoti gaidām.
Kļūs cilvēks apgarots,
Ne sīks un niecīgs.
Šai svētku vakarā
Viņš gavilēs it priecīgs.
Viss raižu asums plaks,
Viss netīkamais zudīs.
Nāks klusa, svēta nakts,
Ko katrs sevī jutīs.
Vēl klusums dziļš.
Vien gaisā virmo gaidas.
To svētku brīnumu
Mēs ļoti, ļoti gaidām.
Marta Bārbele
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Jānis K. 29. dec 2010. 18:08Brīnumus negaidiet, maize no debesīm nekritīs.
Frēzija v. 29. dec 2010. 17:52
....gaidīsim brīnumu tagad pēc gada