Lūgšana!!!

3. jan 2011. 18:41


Lai zemei sāpes nav,
kad manas kājas to min.
Lai puķei jācieš nav,
kad bērns viņu vainagā pin.
Lai avotam raudošos viļņus
auklēt nav grūt,
kad nakts ir tumša un gara,
un lai nav neviena
-ja tas var būt-
dvēsle bez saules stara!

Fricis Bārda

Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Nav komentāru

Autorizācija

Ienākt