Pie debesīm!!!
7. jan 2011. 18:53
Pie debesīm mēness spīd bālais,
Pa niedrāju vardes kurkst;
Viss miglā segts apgabals tālais,
Un strautiņš ielejā čurkst.
Es klausos, un bezgalīgs žēlums
Man dvēseles dziļumos griež.
Vai vainīgs tur vakara vēlums,
Vai likteņa grūtības spiež?
Eduards Veidenbaums
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Jānis K. 7. jan 2011. 19:05Pie debesīm Dievs zvaigznes karina.