Par asarām ....
2. mai 2011. 10:38
Visi saka:
Asaras sāļas esot,
Jo līdzi tās bēdas
Un sāpes nesot.
Bet kā tad
Ar prieka asarām?
Tad jau tām
Jābūt saldākām?
Arī es nezinu jums
To pasacīt...
Vai tad prieka brīdī
Tās var pamanīt?..
Lai dzīvē biežāk
Prieka asaras līst,
Un mēs spētu
Tās – izbaudīt!
(Brigita Debeļska)
Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729
Vilks V. 2. mai 2011. 12:18Nu lūk!
Jau labāk!