Mātei!!!

8. mai 2011. 15:40

Tu mīļā, miļā māmiņa
Es Tevi mīlu kā nevienu
Tu esi manim dārgāka par saulīti un balto dienu
Tu vienmēr esi labiņa
Un želo mani katru brīd
Riet saule, aiziet dieniņa
Bet tu arvien man silti spīdi.

Atslegas vārdi: Mīlestība34038, Dzīve38633, Attiecības38729

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (1)

Dzēsts profils 8. mai 2011. 15:48

, jē, šitā tik tiražē... izdevniecība Lieliskā Liesma

Autorizācija

Ienākt