Ak šausmas, kur tām sievietēm prāts, ja par labu darbu ,, miņdžu ,, sola !!!???

15. mar 2012. 09:58

        Te kādu laiciņu atpakaļ nācās parunāties ar vienu padzīvojušu sievieti, kura jau bija tikusi pie mazbērniem.
        Tā parunājoties ielociju mēli par to, pēc kā vīrieši cenšās, bet sievietes vienmēr turās pretim.      Viņa iebilda, vai tad nevar jau bez TĀ , kad bērni izauguši un jau mazbērni saradušies ?     Vai tad nu nekā cita, skaista, vairs šai pasaulē, nav ?     Vispār bija jūtams, ka ir diezgan bezkaunīgas, ciniskas dabas, bet tāpat uz parunāšanos tomēr viņai vilka. Laikam jau ne par velti, bez vīra palikusi?
        Tā runājoties viņai ieinteresēja, ar ko es nodarbojoties.   Es teicu, ka daru to, to, un vēl arī kaut ko.  Pastāstiju, ka  arī medu protu taisīt, joprojām taisu un pat sadalīt, sadalu medu frakcijās.

      

        Pastāstiju, ka mēdzu arī nodalīt ar mikrobioloģiskās cenrifūgas palīdzību, sarkano galda biešu sulas vieglāko frakciju, cietos, baltos augu taukus.         Pavēstiju, ja gadās iegādāties,  kādu pīli, vistu vai zosi, tad arī to mēdzu sagatavot un izcept.        To visu tā saklausijusies, viņa teica; ja jau tā strādā, tad gan  vajaga......!!!???
        Tā vēl šodien nespēju beigt smieties, kur tām sievietēm prāts, ja par labu darbu  un medu   ,, miņdžu ,,-- kapa vārtus sola !!! ???
         Vai tad ,, miņdža ,, -- kapa vārti var tikt pielīdzināta garšīgam bubertam ar saldskābu dzērveņu ķīsēli un tikt izmatota, kā maksāšanas līdzekli par kārtīgu  darbu !!!???      

Atslegas vārdi: doma23305, mīlestība33925, dzīve38008, attiecības38426, sekss1037

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (9)

Lauris E. 15. mar 2012. 22:26

          Nerunā nu muļķības, man ar orentāciju viss vislabākajā kārtībā, bet sievietei jābūt sievišķīgi dzīvai, bet ne tādai, kura apakšu izmanto, kā ,, valūtu ,, , pie tam nederīgu.

dzintra s. 15. mar 2012. 22:20

Laurīti un tu atteiciet, varbūt tev ar orientāciju kaut kas tā drusciņ ne tā:)

max m. 15. mar 2012. 19:23

Es jau jutu,Ezerinsh Dzejnieks virtuvé!

Brigita D. 15. mar 2012. 16:57

Par to kapu vārtu pieminēšanu Amigosietes nevis saskaitās, bet gan par Tevi, Lauri, gardi pasmējās .
Līdz šim, es savā naivumā domāju, ka MEDU TAISA BITES ,bet , redz kas atklājās - MEDU TAISA LAURIS  

Dzēsts profils 15. mar 2012. 16:41

Veiksmīgas medības" - teica Mauglis un nokrita no koka.

Lauris E. 15. mar 2012. 14:10

        Tikai kāpēc tik ļoti Amigosietes skaišās, ja tos kapa vārtus piemin ???   Vai tā nav dzīves realitāte , kura vairāk vai mazāk skar daudzas un ja vēl izteikti neskar, tad agrāk vai vēlāk skars.

Dārzniece K. 15. mar 2012. 10:39

             Acīmredzot, viņas zin, ka vīrieši labprāt tādu VALŪTU pieņem.....

Dzēsts profils 15. mar 2012. 10:09

Kāds darītājs,tads arī veicējs...

Skaidrīte G. 15. mar 2012. 10:08

Par to '' miņdžu '' nezinu teikt , bet 1 gan man kļūst skaidrāks un skaidrāks - Tu esi vai kļūsti arvien apsviedīgāks ēdienu gatavošanas lauciņā !    / Par tām "' frakcijām "' gan man nav sajēgas - vai tad medum arī tādas ir ... vai tās kādas organizācijas ( esmu mazliet politizēta ! Piedod ! )
   Tu varētu kādus kursus vadīt - es arī pieteiktos ! Ēst gatavošana nav mana stiprā puse ! Tas jāatzīst ! Sev par kaunu un nožēlu ...

Autorizācija

Ienākt