Te nav nekā...

8. sep. 06:16

  

  

  

  

Atslegas vārdi: šādas tādas bildītes0

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (25)

Ingrida X. 10. sep. 21:37

    Gunar, piedod, ka tas viss te!    Paldies, ja to spēj!  

Ingrida X. 10. sep. 21:36

   Frēzij. Darīju kompī savu darbu, bet tie zobratiņi smadzenēs- iet savu ceļu ;)
   Mums jācenšas piedot slimiem un savā ziņā apdalītiem cilvēkiem. Arī tad, ja viņos ļaunuma daudz (kā šajā gad.) Tu iedomājies, lūdzu!, cik nelaimīgai un vientuļai jābūt, lai izgudrotu no sevis vienas- daudzas/us! Lai sarunātos- publiski- pati ar sevi. Es nezinu (un nevēlos pat zināt), kas notiek privāti (ja notiek), bet tas, kas publiski, ir tikai un vienīgi nožēlas vērts- tās personas adresē, kura dzīvi nedzīvo, bet tikai izspēlē, reitingiem. Jā, man viņas žēl. Jo tā ir bezgala skumja un vientuļa dzīve.

Ingrida X. 10. sep. 20:53

.... ai! un aizmirsu pateikt PALDIES!! par tik skaistajām vēlziedēm (pat nezināju, kā tās puķītes sauc tā!)

Ingrida X. 10. sep. 20:42

   Frēzij, mīļā, mēs esam stipras, jā! jā!, reizēm pat savā vājumā- stipras. Jo esam tās, kas esam. Un tā "varotāja", kas te iedomājusies savu varošanas lauku, paskaties, lūdzu!, viņas pēdējā ierakstā (es paskatījos gan!)- tikai divi reālu cilvēku ieraksti (mūžam uzticīgais max max un Benita), pārējie- pašas feiki. Tad- par ko satraukties Tev?! Ļaunums vnm bijis bezizmēra, bet tad, ja to vnk ignorē, tam zūd (zinu! zinu! šis gadījums ir cits!) kaut neliela daļa ieelpas jaunai tā izpausmei).  Es pati sev 24.augustā īpašā vietā devu solījumu: neļaut negācijām, slimiem cilvēkiem sevi nīcināt. Cenšos to pildīt. Lai spēka, gudrības un izturības Tev! Un Tavai frēziju dobei!  
    (Gunars sapratīs, ka tas bija jāizsaka publiski)

Frēzija v. 10. sep. 19:02

Paldies, Ingrida, par mīļiem vārdiem, iepriecināji, jo man te kāda persona ( kurai pašai nekā nav, nabaga nets vienīgais izpalīgs), gatavojas izvarot manu frēziju dobi  
Superīga bilde Tev un plus vēl pelde  
    Tev no manis vēlziedes  


Atvainojos Gunāram, ka tā ielauzos  

Ingrida X. 9. sep. 19:47

   (Tu atvaino, lūdzu mani!, par to ko tagad pateikšu:  Miljons ir kaut viens vienīgs Cilvēks, kas ir īsts, it visā. Un šobrīd tā šeit esi Tu.)

Ingrida X. 9. sep. 19:45

   Frēzij!!! :)
   Tas ir tik mīļi, ka Tu man, nezinītei, izskaidroji to, ko nezinu. Paldies, no sirds!

   Es šopēcpusdien atkal uzspēju savā ezerā būt!!! Nopeldēties, vienu reizi, otru... ceturto, un pagulēt uz laipas, tik silatajā saulītē... Tā laimes sajūta nav aprakstāma vārdos..

Kafijas P. 9. sep. 16:31

Un kamēr šeit nav vēl nekā..ne kempingu,ne villu,ne cūkmenu nedarbu atstātās pēdas..tikmēr šis skats garāmejot tik baudāms šķiet

Frēzija v. 9. sep. 13:58

Ingrida, tā ir dīķa ūdens regulēšanas laipiņa - meniķis    Tur ir pie pieci metri dziļums (dziļāks kā manā tuvākajā ezerā), peldvieta ir tālāk starp diviem pauguriem, vēl uzlabojās  


Skaisti tas uzraksts - Lielezers  

gunars s. 9. sep. 12:47

Lilija Lauma, manu prāt tā ir viena no vis-vis labākām dziesmām, ar lielisku melodiju, nevainojamu, vienkāršu muzikālo pavadījumu!     

gunars s. 9. sep. 12:41

Paldies par vērtējumu! Prieks censties!

Sandris X. 9. sep. 11:26

Bildes uz goda !

Lilija L. 8. sep. 23:12

Lilija L. 8. sep. 23:10

Skaisti, Gunār!   Otrā it seviški, un tā ar mākoņiem!   

Vasilijs P. 8. sep. 22:27

Agrim nekas savs nav dzīvē bijis,kur nu vēl un tādu sētnieku uz ASV un sūtīt strādāt!Krievu un latviešu valoda,kur tādu liks?!Dvorņaks ir dvorņaks!

Vasilijs P. 8. sep. 21:46

Agris sācis aģitēt par Ādažu poligona privatizāciju Šleseru ģimenei.Analoģiski Nevada,lai kā Amērikā esot.Demokrātiski!

Ingrida X. 8. sep. 20:11

.... un ūdeņi patīk- gan no ārpuses, gan iekšpuses    Frēzijas ievietotā bildīte, ar laipiņu    Un es vakar peldējos!!!! Savā ezerā (man ir divi vismīļākie ezeri pasaulē- savējais, protams, un tas pieRīgā, ar kristāliņiem). Un, par cik rīt sola siltu, ceru laicīgi pārbraukt no darba un arī uzspēt vēl vasariņu paķert- nopeldēties
    Vēlos ievietot vienu foto no vakardienas :)


   (tas uzraksts ar zivtiņām ezerā uzradās tikai septembra sākumā; skaisti!)

Ingrida X. 8. sep. 20:03

  Gunariņ! Man ļoti patīk dabas foto, vispār patīk! Tev visas bildītes jaukas, bet visvairāk man aizķērās 2., 3. un pēdējā!  

Frēzija v. 8. sep. 19:28

Ļoti skaista daba virzībă uz rudens pusi ...


Benita L. 8. sep. 19:01

Kas par krāsām!Man ļoti patīk!

Autorizācija

Ienākt