Viņas jautājumi un atbildes

  1. 0
Laura A. 17. nov 2012. 23:59 Viņas atbildes

Lasot P. Kociņa komentāru radās iespaids, ka vispār nav ne mazumiņa cieņas pret sievietēm - jo plikāk jo labāk, derēs jebkura, ka tik kur acis pakavēt, visas citas nelietojamas- ideoloģija.
Tādas sievietes, kuras gatavas rīkoties tik zemiski(skopi ģērpjas sabiedriskā vietā, īpaši darba vietās), lai izbaudītu iespējami lielu skaitu lētu glaimu, nevar gluži saukt par dāmām. Tās jau kā preces veikala plauktos, un lētām viegli pieejamām precēm daudz ķērāju. Tādu kā Kociņa kungs. Un pēc tam tās pašas sievietes sūdzās, kapēc mīļotie aizskrien pie citām vai dala savu uzmanību ar citām.. Skumji.

Respekts A. Brices viedoklim.

  1. 0
Laura A. 17. nov 2012. 22:10 Viņas atbildes

Sākumā jārauga, lai sabiedrība ievēro esošos likumus. Ja nemaldos, uz ielas sabiedriskā vietā ar likumu aizliegts smēķēt. Bet Rīgā - kur paskaties, tur smēķē. Ja pašiem sevis nav žēl, lai dara kā zin, bet neba apkārtējiem uzspiest un ciest dēļ sava muļķa lēmuma. Pilnīgi nekādas cieņas ne pret sevi ne cietiem..

  1. 0
Laura A. 15. sep 2012. 20:58 Viņas atbildes

Nedrīkst attēlot itin nevienu dzīvu radību, it īpaši seju. Esmu musulmane, bet nezinu kā Dieva pēdējais sludinātājs izskatijās. Mēs nevaram zināt vairāk kā Dievs ļauj. Tomēr es zinu, ka viņš(s.a.w) bija lielisks cilvēks, es zinu viņa darbus, kurus aprakstīja ģimene, pavadoņi, sekotāji.
Pēc Jūsu rakstīšanas stila varētu teikt, ka pats ļoti kļūdaties. Ne tikai gramatiski.

  1. 0
Laura A. 30. aug 2012. 12:28 Viņas atbildes

Vispār, jā, Viens Dievs ir. Patiesa ticība glābs no neticības un tā izrietošajām sekām Pēcnāvē. Nerunāju par Jēzu (saas), jo vinš ir vienmēr bijis tikai cilvēks, Dieva sludinātājs.

uz jautājumu ticiba dievam, no Dzēsts profils
  1. 0
Laura A. 30. aug 2012. 12:20 Viņas atbildes

Būs pasaules gals. Nepaliks ne prusaki, ne žurkas.

uz jautājumu pasaules gals no Dzēsts profils
  1. 0
Laura A. 30. aug 2012. 12:17 Viņas atbildes

Jā, varam būt laipnāki un biežāk pasmaidīt.

uz jautājumu smaids kā vizītkarte, no Dzēsts profils
  1. 0
Laura A. 30. aug 2012. 12:15 Viņas atbildes

Visas radības ir skaistas.
Mana mīļotā cilvēka īpaši lielās ausis man ir ļoti mīļas, arī savādās formas acis un zods. Nekad nemainītu ne pret ko citu.

uz jautājumu kāpēc tā un otrādi no Dzēsts profils
  1. 0
Laura A. 29. jūn 2012. 12:53 Viņas atbildes

Arī pavecas, sakrunkojušās un neauglīgas, tāpat kā jauna auglīga/neauglīga sieviete var smaržot ļoti labi, ja arī tā Jūs nerosina uz seksuālām izdarībām. Savukārt vīriešiem vajadzētu mazāk klausīt saviem instiktiem, piebremzēt ar rosinošās smaržas meklējumiem.

  1. 0
Laura A. 28. jūn 2012. 10:57 Viņas atbildes

Pērkam saldas un garšīgas

  1. 0
Laura A. 23. jūn 2012. 10:31 Viņas atbildes

Cilvēcīgas attiecības sākas ar cieņu pret sevi, tad cienīs citus cilvēkus un vidi.
Cilvēcīgs - naturāls un labestīgs pret visiem nešķirojot, tomēr savai distancei ir jābūt ar pretējo dzimumu, prētējā gadījumā viena kārtējā flirtēšana vien sanāk. Cik tur labestības kā izmantošana savas pašapziņas celšanai..
Cilvēcīgs cilvēks nezog, jo zagšana neizpaužas vien mantiski, bet vairākos veidos.

Autorizācija

Ienākt