Viņas jautājumi un atbildes

  1. 1
ingrida r. 3. aug 2010. 11:26 Viņas atbildes

      Rūgušpiens kopā ar zirņiem.Ja,gribi vieglas kājiņas,tad iedzer paniņas.     

  1. 1
ingrida r. 3. aug 2010. 10:11 Viņas atbildes

     Neaiztiec,lūdzu,manu radinieku!Manam radiniekam nav nekādas vainas,tad jau Ventspils nebūtu tik skaista un sakopta pilsēta.

  1. 0
ingrida r. 30. jūl 2010. 13:38 Viņas atbildes

     Mīlestība ir Dievs,daba,cilvēks!Mēs dzīvojam visi mīlestībā,jo ja tās nebūtu,tad nebūtu arī mūsu pašu.Mīlestība- tie esam mēs paši,tikai mēs katrs esam izvēles priekšā vai mīlēt,priecāties un dzīvot,vai iet pa citu ceļu-nīst,dusmoties vai mirt,jo mīlestībā mēs visi esam dzimuši un mums ir tajā arī jādzīvo.

  1. 2
ingrida r. 30. jūl 2010. 10:38 Viņas atbildes

    Oskariņ ,man tik atliek uz kādu paskatīties ,un es jau uzreiz varu nolasīt viņa domas,ko kurš domā,jo mana intuīcija ir ļoti attīstīta.

uz jautājumu Vai jūtat,kad cilvēks melo? no Dzēsts profils
  1. 1
ingrida r. 29. jūl 2010. 10:18 Viņas atbildes

  Oskariņ,man ir vajadzīgs vīrietis-dzīvesdraugs priekš visas dzīves,man ir vajadzīgs pats cilvēks,nevis Tava bagātība vai manta,jo ar to jau sievietes neiedzīvojas,bet tikai ātrāk izšķiras,nevis dzīvo kopā.Es domāju gan,ka normāls vīrietis to sapratīs jau no sākuma,lai varētu ar to sievieti turpināt attiecības vai nē.Oskariņ,ja būs draudzība, mīlestība un sapratne,tad jau būs arī viss pārējais.

uz jautājumu Ko prasa vairāk sieviete? no Dzēsts profils
  1. 0
ingrida r. 29. jūl 2010. 09:54 Viņas atbildes

   Lai varētu pakavēt viens otram laiku un vienam otram lai nebūtu garlaicīgi un skumji.Ja,vēlies smelt un atgūt dzīvei enerģiju,tad to variet  droši darīt tieši šeit Amigosā.

  1. 1
ingrida r. 29. jūl 2010. 09:45 Viņas atbildes

    Oskariņ,es neesmu govs un man tik tiešām nav ragu,ko Tev uzlikt.

uz jautājumu Ragus pazīstat? no Dzēsts profils
  1. 0
ingrida r. 29. jūl 2010. 09:42 Viņas atbildes

  Tagad jau vīriešiem ir tas modē-šķirties un meklēt jaunāku,skaistāku sievieti,bet es nesaprotu no kā tur kāds labums,bet nu protams,sievietes arī neatpaliek,viņas atkal meklē jaunāku vīrieti.Es sevī ilgi pie sevis domāju,kāpēc tā notiek un izdomāju to,ka laikam,kuram lielāka prakse-sexsā tie arī meklē jaunas attiecības.Paldies,ka mani tas nedraud,jo zinu,ka viss ir tā,kā tam īstenībā jābūt un es uzskatu,ka sievietei tas nav normāli dzīvot ar jaunāku puišeli,jo padomājiet,pašas sievietes ,vai tiešām Jums to vajag,paliksiet vecenes,bet tam puišelim nebūsiet vairs vajadzīga,viņš dabūs sev citu.

uz jautājumu Kpc cilvēki šķiras.? no Dzēsts profils
  1. 1
ingrida r. 26. jūl 2010. 10:55 Viņas atbildes

    Oskariņ,ja izdosies izģērbt mani kailu,tad varēsi arī apskatīt ne tikai manas kājiņas .Sieviete,ja viņa ir skaista,tad viņa ir vienkārši pievilcīga un brīnišķīga no matu galiņiem līdz pat papēžiem.

uz jautājumu Cik slaidas ir jūsu kājas? no Dzēsts profils
  1. 2
ingrida r. 26. jūl 2010. 10:39 Viņas atbildes

Oskariņ,Tu,nu gan nevari iztikt bez intīmiem jautājumiem,laikam esi jau nobriedis kāzām,vai arī sen nav bijusi Tev blakus mīļa,maiga sieviete,pēc kuras tik ļoti ilgojies,lai varētu pakasīt.......?

uz jautājumu Kurai pakasīt.......? no Dzēsts profils
Autorizācija

Ienākt