Kā jau jautājumā par darbu un ne tikai kino ASV ir minēts.

3. aug. 04:35

Pat vietējiem pilsoņiem ir ļoti grūti sagaidīt un ne tikai lomas,jābūt izciliem dotumiem,un ne tikai kā analogiski izklaides industrijā,jāprot ir vismaz angļu valoda,un ja vēl runa par CIP,kur vispār vienīgi speciālas un specifiskas zināšanas nepieciešamas,tad kāda runa par tādu,kurš pat pa lielveikalu ar mašīnu neprastu strādāt!Kur nu vēl darbs servisos,vai firmā,un bez valodas pat pamatzināšanām.Apstiprinu.Blefs un tikai.

3. aug. 04:37

Snowdens tika pieteikts tehniska darbinieka statusam,gan ar ģimenes,gan paziņu ieteikumiem no Holivudas.Tā ka kaut kadam un latvietim,nu maz,vai nemazāko izredžu pie mums tur nokļūt,pat ja sieva būtu no Holivudas vai Lasvegasas,un kurai būtu dotumi.

3. aug. 04:40

Pat Kenediju ģimenes tuvām personām ir ļoti vai pat neiespējami balotēties ASV vēlēšanās,vai debatēs,ja nav nedz atbalsts,nedz finansējums no malas,kā Klintoniem no Lielbritānijas.

3. aug. 04:51

Pavērojiet,kādas prasības servisos,lai iegūtu darbu,kur nu vēl darbam CIP un bez valodas pamatzināšanām...pilnīgs blefs!

3. aug. 05:25

Tā ka tāds jefiņš,kuram pat ārējais izskats un citi dotumi par kārtību neliecina,dzīve ir tiešām nodarījusi pāri,lai tik cīnās ar zāles pļaušanu-liecieties mierā!

Atslegas vārdi: CIP Direktors V.Pljehovs36

Labākā atbilde

  1. 1
Gunta L. 6. aug. 18:15Viņas atbildes

Jaasaak aut kaajas,ja nu Holivuda gaida arii mani...

Šis jautājums jau ir slēgts. Jūs nevarat uz viņu atbildēt.

Atbildes (1)

  1. 0
max m. 3. aug. 14:43 Viņa atbildes

Bûs Tev drîz galina no USA . Bullîshi,ko grillét !  

Autorizācija

Ienākt