Amerikas Balss no Wašingtonas.

18. sep. 17:31

Putinam jau sen bija nepieciešams noticēt un pievienot Pleskavas apgabalu pēc apstiprinātās PSKP CK reģionālās reformas,Latvijai,jo gan ļoti pārliecinoši,kursa biedrs Raimonds Vējonis,Raimonds Pauls,gan Pugo kunga mīlulis Andža Bērziņš,kā Latvijas armijas pavēlnieks,Vija Artmane un Raimonds Pauls,iespējami saistība ar Lielbritānijas apsargu patraucēja,jo viņu intreses Taivana.

18. sep. 17:39

Ja Kariņa kungs sekotu Trampa kunga piemēram,tad AbuMerija kungam būtu nepieciešams apstiprināt,dzimtas un ģimenes locekļus no Libanas Latvijas Valstspiederībai,jo dzimtas muiža.

18. sep. 17:47

Vladimirs Putins personīgi pazīstams ar Angelu Merkeli,jo absolvējusi German Academy of Scienses 1982 gadā.Putina kungs toreiz atradies praksē Vācijā,kā Ārējās izlūkošanas gruppas vadītāja amata palīgs.

18. sep. 18:04

Putina kungs kā kadets,un Kara Akadēmijas kursants no Ā rējās Izlūkdienesta pārvaldes,abas reizes izmantojis Berlīnē to pašu CIP maršrutu,apmeklējis Angelas Merkeles kāzu ceremoniju 1982gads.

18. sep. 18:10

Tādēļ Rugāju novadā ūdenssaimniecības vietā uzbūvē stadionu?

18. sep. 18:14

Tādēļ AbuMerijs ar ģimeni tagad to visu ļoti pārdzīvos...X

Atslegas vārdi: CIP1

Lai atbildētu uz šo jautājumu, Jums ir nepieciešams autorizēties.

Atbildes (4)

  1. 0
gunars s. 18. sep. 17:50 Viņa atbildes

Vasilij, tā nu tev ir biezputra!

pie sarunu galda!

  1. 0
Ingrida X. 18. sep. 18:46 Viņas atbildes

    Vasilij, zinot, ka Tu gudrs, pat ļoti!, godīgi Tev pasaku- es apzināti cenšos neiestigt politiskajās peripetijās, jo- laiks, kad visam sekoju, pat ļoti, nav manas dzīvītes tas gaišākais laiks. Vai, tikai sekojot un pukšķot aizmuguriski, izmainu ko? Nē. Tad- kā vārdā?.. Lai jauki Tev viss!!  

  1. 0
Frēzija v. 18. sep. 19:40 Viņas atbildes

  Vasilij, tik gari, gari Tu fantazē...., laiks vismaz pašam paliek  
  

  1. 0
Gunta L. 22. sep. 09:30 Viņas atbildes

Tev tiesjaam ljoti forsjas idejas naak praataa!       

Autorizācija

Ienākt