Viņas jautājumi un atbildes

    Koķetē Tu tgd, Kafija Pauze!~    Loģiski tikai, ka to nedarīsi pati, to izdarīs puiši servisā, kā spēlējoties. Gluži tāpat, kā darām mēs savu darbiņu- ir vieglākas spēles, un ir- ne tik vieglas, bet mēs zinām kā- spēlēt tās  

  1. 1
Ingrida X. 14. sep. 17:14 Viņas atbildes

    Man mūžam nesaprast tādu dalījumu, tādu jautājumu.
   Ja cilvēks PATS jūtas labi, un viņš zina, kāpēc to dara un ko tas nozīmē VIŅAM- viss ok! Tas ir gluži tāpat, kā ar tetotovējumiem, ar visu!!! Viss tajā, kādu iemeslu pēc tas vai šitas. Ja es izietu/izbrauktu no mājas bez savām 2 ķēdītēm kaklā, es visu dienu būtu diskomfortā; ja man liktu nokasīt nost manus 2us tetovējumus, es laikam uzšautos kosmosā, aiz dusmām un neizpratnes..

   NEKAS NAV NEKĀDA tur pazīme! Viss, daudz kas, ja tā skan labāk, pieņemams, ja saskaņā ar cilvēka pašsajūtu un motivāciju.

  1. 1
Ingrida X. 14. sep. 13:28 Viņas atbildes

   Tu gan esi varen čakla!    Lai es tā ņemtos?!  Jā, šajā ziņā esmu slinka gana, un man garšo (izvārīti un cepti, ar krējumu + zaļumiem) visparastākie pelmenīši, nopirkti gatavi!  

  1. 1
Ingrida X. 12. sep. 20:06 Viņas atbildes

    Frēzij. Es sen vairs neticu tiem, maz ko izsakošajiem "Es tevi mīlu"- pateikt to taču viegli! Bet ļoti, vairāk kā ļoti, novērtēju tos, Tavā iekopējumā un citus, pat mazmazītiņus patiesu rūpju izpaudumus. Reāli.   
    Tik skaista Tava dzeltenā, saulīgā samtene!  

  1. 2
Ingrida X. 10. sep. 21:53 Viņas atbildes

reiz bija atbildējis tik precīzi, ka labāk jau vairs nepateikt  
(attālināmies, lai tuvotos tai no jauna) .. riņķojums bezgalīgs..

  1. 2
Ingrida X. 10. sep. 21:48 Viņas atbildes

    Ir gadījies, ka pieviļos filmā, pirms- izlasījusi grāmatu. Tā bija ar "Džeinu Eiru", "Jātnieks bez galvas".. un vēl dažām, man mīļām.
   Vienīgais gadījums, cik atceros, bija "Krēslas" sāga, kad grāmatu lasīju- pēc. Bet daudz kas jau, Nikita, atkarīgs no apstākļiem, mazsaistītiem (it kā) ar grāmatu (tā man bija ar "Krēslu")..

  1. 0
Ingrida X. 31. aug. 15:34 Viņas atbildes

   (Frēzij, man ļoti patika, kā Tu atbildēji tai pers., kas nemaz nav pers., bet gan vienas daiļdzejnieces kārtējais klons)

   Tā ir sākusies jau sen. Prieks par tiem, kas ik pa laiciņam tomēr te ieskatās atkal. Jā, man gribas pieminēt gan:  cik priecīga sajutos, saņemot vēstulīti no agrāk aktīvās un patiesās blogotājas Inetas , kurā, starp citu, tāds teksts:
"Kā Te vispār iet pa amigosu, man mājā nav pieslēgti datori, tā ka nesanāk pakomentēt, telefonā ļoooti mazi burtiņi"; tā kā iemesli jau ir dažādi tai, kā saki "izmiršanai". Bez tam- vasara taču joprojām!  

  1. 0
Ingrida X. 30. aug. 21:09 Viņas atbildes

.... gadās. Bet lielākoties tās, ja esmu godīga, saistībā ar sevi, ar sev ļoti tuvajiem;  kad cenšos saprast lietu/notikumu/sajūtu  kopsakarības.

  1. 0
Ingrida X. 30. aug. 20:56 Viņas atbildes

    Ieviņ. Es, atbildot uz Taviem jaut., galīgi nevēlos būt tā vnm asā un nejaukā; bet:   Nu kuru, saki man- kuru? neaizskar citu dzēlības?!  Aizskar, lai cik ādu audzēts sev. Pašlepnumu? Tas atkarīgs no tā, par ko tieši šīs dzēlības. Domu saprati, neizplūdīšu.

  1. 3
Ingrida X. 20. aug. 16:52 Viņas atbildes

    Ak tad šitā?!- nu jau pa kreisi  
Frēzij, jaukā meitene! Mani šodien šitais iedzina iekšā:


.. un tad nu es pastrādāju pie kompja, bet, ja godīgi- garlaicīgi strādāt, ik pa laiciņam ielūros kkur..
   Nu bet!- kad tas sānvējš pūš, tad pūš, nu izdarām tad tos kreisos pagriezienus, nu un?! Un varbūt aiz tiem tas groziņš (nu emociju, ne jau sēņu!) tik pilnāks tiks

   Malacīte Tu viena!!!    

Autorizācija

Ienākt