Viņas jautājumi un atbildes

 1. 0
Ingrida X. 18. mai. 21:31 Viņas atbildes

" Latviešiem iekšā ir , bet ārā nenāk , kamēr kāds neiebukņī ! - teica Ilgas tante. Gudra, savā negudrībā- gudra tante

 1. 1
Ingrida X. 17. mai. 23:03 Viņas atbildes

    Es jau Vasjam pielienu sen : tā un šitā..   A bet viņš? - kā klints, kura stāv lepna, viena, neievainojama.. (kaut zinu viņa iekšējo trauslumu, vnk - zinu..) Bet - mums taču jārespektē tas, kā Vasilijs pozicionē sevi!    (novērtēju Tavu jautājumu, jo tas skar Vasiliju - neizprotamo, nesaprotamo, bet vnm klātesošo..)

 1. 0
Ingrida X. 6. mai. 20:53 Viņas atbildes

.... tik jauki, ka Tu joprojām, Vasilij, jautājumu sadaļā publicējies!   Kur citur Ilgas tantes "fani" (atv.! - sanāca smiekli!!! ) gūtu to punktu, ko dzejdarei, uz Mēnesi gadu gadiem gaudojošajai, sūkāt iedot     .. Izklaidējies, Vasja, izklaidējies!!  

 1. 0
Ingrida X. 30. apr. 23:33 Viņas atbildes

uiii, Vasja! Ja jau atklāti - par gredzentiņiem, tad - atklāti. Man vnm, visos laikos, traucējis viss, kas lieks uz pirkstiem, aiz to - neciešu tos mākslīgos nagus, neciešu apgredzenošanos. Patīk (ir savi!) auskari, ķēdītes, rokassprādzes... Nu tā, V. Pljehov!   (jautājums patika, bet to zelējamo nelieku principa pēc )

 1. 0
Ingrida X. 29. apr. 23:32 Viņas atbildes

.... cik stihisks, cik izplānots - ne mums to zināt. Pat Tev, informētības guru, savi baltie laukumi, dmž.  

 1. 0
Ingrida X. 9. apr. 18:49 Viņas atbildes

Visu cieņu Tev, Vasilij, ka regulāri informē mūs! (mēs, citi, taču dzīvojam maisā- acīm un ausīm aizsietām, vai ne? ) .. ok.

uz jautājumu Jo visu cieņu no Vasilijs P.
 1. 0
Ingrida X. 7. apr. 22:45 Viņas atbildes

Var. Un vēl - kā!!!  
Paskaidrot diži tad nevēlos, bet!!- cik bieži gan nesakām striktu "Nē!!", patiesībā domājot un izjūtot ko citu..   Tāpat ar to "Jā!", pasaku, labi zinot, ka tas, ko man dažubrīd piedāvā/liek darīt, mani besī (atv.!), un es to nedarīšu.
(tā ir ar to jumtu, Oskariņ!)

 1.  
Ingrida X. 7. apr. 21:58 Viņas atbildes
 • Cits viedoklis- varētu nokomentēt.

   Es tomēr iekomentēšu savu atbildi:
Par cik man ir tikai viena, līdz galam patiesa draudzene, tad zinu par visiem 200, viņa to nedarītu NEKAD!! Cilvēkiem mēdz būt, Sandalīt, arī citas prioritātes un aizraušanās. Un tas ne tuvu nenozīmē to, ka šie cilvēki nav darītāji, kā bieži atkārto Tu. (viena kundze, piemēram, šeitan te, atradusi gandarījumu pati sevi iekomentējot/atbildot/krāmējot sev   ; arī hobijs, man neizprotams   Dažādi esam bijuši, esam un būsim! )

Tu trāpīji 10-niekā!!   Neapšaubami- vislielākie kritiķi tie, kas defilē kā ēnas, vai arī kaķīša "ņau! ņau!", vai citā veidolā (it kā mēs tie, kas te figurējam paši ar saviem foto, būtu modeļi, vai vēl nez kas. Kāds nu tas izskats katram no dabas dots, tāds dots.) Nedomāju, ka šis ir tikai pārsmuko portāls. Bet??? (retorika) Citam no sievas/vīra jāslēpjas, citam vai citai- no sevis pašas, jo spēlē savas slimības "šaizēm" vien izprotamu spēli.

 1.  
Ingrida X. 1. apr. 11:27 Viņas atbildes
 • fui- nepatīk

.... atgādina tos pretīgos gēla nagus   Katram savs!

Autorizācija

Ienākt