Cilvēkiem nav izvēles kā tikai doties prom no Latvijas.

9. dec 2009. 19:51

Man personīgi ir kauns par latvijas valdību.Nodokļi mūss vissus skars,bet algas paliek mazākas.

Atslegas vārdi: Dusmas0

Labākā atbilde

  1. 1
Dzēsts profils 9. dec 2009. 21:49Viņas atbildes

Izvēle pastāv vienmēr- jautājums- ko izvēlos es, bet ko-tu....

Šis jautājums jau ir slēgts. Jūs nevarat uz viņu atbildēt.

Atbildes (5)

  1. 0
Dzēsts profils 9. dec 2009. 20:05 Viņas atbildes

Gribas vēl redzēt tos muļķīšus ,kas ar baigo ticību ies vēlēt,valdībai sen neinteresē kas notiek ar tautu,kāpēc mums par viņiem būtu jāvēl,degradējies bars ,kas zog un zags.Gribētos zināt statistiku cik ir aizbraukuši.Mēs ģimenē esam 5ci,un trīsi jau ir prom,es vēl cīnos,bet cik ilgi,raudāt gribas,nu negribu es prom.

  1. 0
sandis k. 9. dec 2009. 20:14 Viņa atbildes

Nav jau variantu, ja pats ministrs saka ka Latvijā turpmākos 2 vai 3 gadus nebūs ko darīt :(

  1. 0
Dzēsts profils 9. dec 2009. 20:19 Viņa atbildes

Ko var ļerkstēt par valdību, par politiku - nu brauciet prājām, tā vietā kamēr gaudojat, labāk kravājat čemodānus un visas četras debess puses - jums prombraucēji ir atvērtas !

  1. 0
Dzēsts profils 9. dec 2009. 21:35 Viņas atbildes

beidziet takš činkstēt un sāk kko darīt! k
ada tā zeme ir, tāda ir! paši tādu sataisījām! kad visi metīsies kko darīt un kārtot tās savas dzīves, tad arī būs! nav ko gaidīt mistisku glābiņu un paļauties uz kād';am 100 galvām! pašiem visu! domā citur tevi gaida atplestām rokām?nu ne taču! visur tā krīze un bezdarbs aug, tik viņi pa to mazāk čīkst, bet vairāk dara...nevajag pašiem visu uzpūst un nomāl';et melnāku! nevis gaidi kad tev dos, bet dod citiem- savu darbu, cerību un ieguldījumu attīstībai! nebūs to algu, bet kur tās radīsies, aj vnk naudas nav?! jāsitas cauri ar to, kas ir!

  1. 0
erika s. 9. dec 2009. 23:36 Viņas atbildes

Vot vot ,ej kur gribi visur apkārt činkst,Gribi dzīvot nevis izdzīvot jāsāk domāt un strādāt pašiem.A to pieraduši ka viņu vietā izdomā un izdara.Tagad grūti....Jā man arī nav viegli,bet raujospa trim,maz laika paliek izklaidei un citam.Sieniet paunas un uz lidostu maršs,itkā svešā vietā būtu gaidīti.Maizei garoza bija ir un būs !!

Autorizācija

Ienākt