Varbūt spriežu aplami,galīgi šķērsām,-bet domāju,ka tieši materiālā puse ir tā,kas sašķeļ cilvēkus,jo pārāk liels akcents ir uz to likts.Kā primāro posmu dzīvē..
Finanses bija cēlonis labajai dzīvei-tātad banku kredītu ņemšanā-un līdz ar to veidojās strīdi un neiecietība vienam pret otru,ka veiksmīgais modelis sašķobījās...un nav izplānots finanšu atpakaļ ceļš.
Kurš vainīgs pie tā???Bet tā ir tikai maza daļiņa...no visa.
Keywords: Dzīve.29
Mēs nereti nenovērtējam to, kas mums jau ir, dzenoties pēc tā, kas vēl nav... Gadās, ka,neiegūstot kāroto, tā pazaudējam esošo...
nu vainīgs ir katrs pats tomēr ,ja nejūtas -laimīgs ...vajag prast ,katrā nieciņā saskatīt ko jauku un mīļu ,tad laimīgs jau sāc justies ,bet nauda un matrealie labumi tak nāk un iet ,bet arī tā mēdz būt ,kad maciņš pilns tad vieglāk un jautrāk ,nu katram tak savs ............
Paša nesaprašana,otra necieņa.
V=R+M+P, kur V ir veiksme, R ir cilvēka raksturs (tai skaitā arī spēja sadzīvot ar apkārtējiem un skats uz dzīvi), M ir materiālie labumi (nauda, veselība, draugi) un P ir pašcieņa un humora izjūta. nokopeju.
Domāšana! Mūs apzināti māca nepareizi domāt. Tāpēc ,ka materiālā pasaule nespēj dot precīzas atbildes uz pasaules neredzamo daļu. Un otrs ļoti svarīgs iemesls - neizglītotu tautu barus vieglāk savaldīt un pakļaut!
jau iepriekš izplānots dzīves scenārijs.. tas tiešām traucē..
Personīgais Es.
Zems pašnovērtējums.Cenšoties kādam līdzināties ,viņš aizmirst saskatīt savas vienreizējās īpašības.
Ka neievēro dabas likumus,
Savstarpējā kasīšanās[bez vajadzības otram izrādīt].
Nav kopējas definīcijas ..., katram tas ir ļoti individuāli ...
Aplama lietu uztvere, staigāšana pa mākoņiem, raksturs, zināšanu trūkums, nepārvarami nlakus apstākļi....Manuprāt, parasti ir vairāki faktori.
Pats cilvēks, bet vienmēr jau meklēs to otru vainīgo. Arī šajos grūtajos laikos, kurš nemēdz meklēt vainu otrā, jo tas šai gadījumā ir bezjēdzīgi, cenšas pielāgoties apstākļiem.
Bailes- un slinkums.
Cilvēks, un tikai cilvēks pats sev...