To, ka grāmatas dod morālu siltumu, zinu gadiem. Ne tikai dod morālu siltumu, bet arī veicina smadzeņu attīstību. Tās dod ar fizisku siltumu. Apdrukāts papīrs deg slikti, bet, ja piekrauj krāsni ar grāmatām, deg. Tipa Edgaru Po, Remarku u.c. atstāju.Kaut diezin vai kāds lasīs Gulivera ceļojumus. Tauta nelasa. Vienkāršāk ir spaidīt pogas datorā. Tas arī veicina smadzeņu darbību? Liekot krāsnī pad laiku grāmatas, apskatījos - cena 50 kapeikas, viens rublis, divi rubļi... Kaut kā var salīdzināt vidējo algu ar vid grāmatas cenu toreiz un šodien? Gan jau var. Tikai jārēķina. Matemātiski, ne politiski. Grāmatu lasīšanas, izlasīšanas daudzumu gan nevar salīdzināt. Nopirka, neizlasīja.
Atslegas vārdi: tā ir559
visus murgus-mierīgi!...paliek spēkā enciklopēdijas-izzinošās...un protams Bībele-dzīvesziņa.
arī reprodukciju albumus...kaut krītpapīrs nedeg kvalitatīvi...katra skrāpējums ir svēts tā tapšanas mirklī..kā sevis dziedināšanas elements-krāsās...izpaust sevi...nerunāt...visu papīrs pacietīs...bet citus-nevainos-mākslinieks....tas sevi jau ir izrunājis.
Labāk krāsni kurināt tikai ar malku
...grāmatas agrāk izmantoja arī citiem nolūkiem....vietās kur pat ķeizari iet kājām....vēl grāmatas ir bijuša un ir labi draugi....
Piekrītu,lasīšana liels un bagātīgs antidepresants.
Lai Dievs Tevi, Benita , sargā no tādām likstām! Un arī visus pārejos
Kārli,man palīdzēja ugunsgrēks .bet vienalga klasiku ar brūniem stūriem un izliektas sabāzu pagrabā.Netraucē. Kad vajag kādu Vācieša dzejas rindu vai Blaumaņa noveli kaiminu,Sakses pasaku bērnam,arī no tādas var izlasīt.
Interesanti kā tas ir dedzināt pad. laika grāmatas? Man priekšā šāda dilemma. Vasarā ganjau. Varbūt to uzkraut saviem pēcnācējiem? Sakraut bēniņos lai guļ, līdz noliks gulēt mani? Kaukā neceļas roka tās dedzināt, pie tām izaudzis tomēr....