....... Vakardienas pārdomas .......

31. okt 2019. 12:28

   ... kura negatīvismu šodien pārklāj balts, tīrs sniegs ...
Kas ir blogs? - tā pati dienasgrāmata (tikai publiskā), kurā ikviens tiesīgs ielikt savas domas neaizskarot nevienu personīgi. Tā nu bij radies arī mans ieraksts, kurš bij balstīts no dzirdētā, redzētā. Dzejnieks savas pārdomas ieliek dzejā, kuras arī reizēm tiek kritizētas, pierakstot to uz dzejnieka likteni, jeb kāds ir saskatījis tur sevi personīgi. Tāpat ir noticis arī ar manu ierakstu, nebija noformulēts nevienam konkrēti, bet kāds tomēr laikam tajā ir saskatījis sev atbilstošas īpašības, diemžēl, pēc kā sekoja uzbrauciens ar apvainojumiem autoram, šoreiz man. Turpmākais jau jau sāk līdzināties dzīvnieku bara instinktam.
   Kādreiz vienā atbildē uz jautājumu par strīdiem, izskanēja mana atbilde, ka - es vienkārši pagriežos un aizeju, jo neciešu strīdus. Uz ko autors man aizrādīja, ka savs viedoklis ir jāaizstāv!
... un notika tas, kas notika, apvainojumi gāzās kā no pārpilnības raga, pat ar izsmieklu ... nika izkropļošana un jautājumi galīgi ne pa tēmu. Tāda nu ir, mūsu latviešu tauta - savā acī baļķi nesaskata, otrā mēģina smilgu saskatīt. Paldies par atsaucību un jauku visiem nedēļas nogali!


https://www.youtube.com/watch?v=5m1-dMq4gQ4

Atslegas vārdi: i-nets.brīva izpausme2

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (46)

Frēzija v. 20. nov 2019. 17:47

    Jā, Guntiņ, tuvojas ģimeniskākie svētki,jāsāk sarūpēt pārsteigumus  

  Zini, Gunta, es atcerējos kāda vieda vīra vārdus - "Piedod tiem nabaga cilvēkiem, jo viņi paši nesaprot, ko dara".

Frēzija v. 20. nov 2019. 17:42

Sliktas Tavas draudzenes, Vasilij, kad viltu patiesā draudzībā ieauž ...
   .. ak tad! ... uz autobusiem arī mālē!?

Vasilijs P. 19. nov 2019. 19:17

Labāk uz autobusiem mālē...

Vasilijs P. 19. nov 2019. 19:15

Tadas Draudzenes kad atraisās visi,pat vietu no Draugiem izvilks,kur dosies...

Gunta L. 19. nov 2019. 19:14

Tuvojas Ziemassveetku laiks,bet skumji,jo saap,dziive paaraak iisa lai izpaustos ar negatiivaam emocijaam.

Frēzija v. 16. nov 2019. 12:45

  Ooo    papēži vien nozibēja    ka pazuda aiz apvāršņa. Tu Ansīti prasīji atbildi, es Tev to sniedzu, kādas rupjības un apvainojumi un vēl - lamu vārdi, ka izdzēsi!? Atbildēju kā patiesībā bija, nepatīk, neuzrakstīju, ko gaidīji, nu tad nelāčo manās pēdiņās, Tu tās izbradā. Veiksmi Tavā sirmumā ..... nu Tu ja tik gudrs, tad jau sapratīsi, bet mana atbilde, gribu, lai tomēr paliek ēterā .. kaut vai manā blogā! Nu tad čao  

"Mja, sapratu, ka Tu ar savu ierakstu vēlējies piemest pagalīti tam visam klāt    Un pēc tā visa,Tu nevari rimties, piesūcies kā ērce un nekrīti nost. Man nebija doma Tev sniegt jebkādus paskaidrojumus ( Tev bij tie pašam jāsaprot), bet tā kā, redzēju Oskara komentāru - "Katrā no mums ir mazs Napoleons", kuru, Tu, kā solīji un izdzēsi. Bet Tu zini, reizēm , savam solījumam ir jāpārkāpj, ja tas vērš uz ko labu, pieliekot strīdiem punktu. Zinu, ka Oskara apvainojošie komentāri man bija ļoti aizskaroši, bet ja cilvēks pēc tā visa kaut ko tādu uzraksta, tad viss sliktais tiek automātiski dzēsts no atmiņas.
   Nu tad lūk! ... ja cilvēka vietā manā teritorijā ielaužas karotājs, vai man bij jāmūk krūmos!? Tu, kā arī daudzi Tavi sazvērnieki ieradāties pie manis ar naidu, personīgi - Tu, it kā ar nevainojamiem aforismiem ieradies mani apsmiet pavisam ne pa tēmu, par kaut kādiem suņiem     Un pēc tā visa Tu vēl man liec sniegt kaut kādas atbildes? Savu vārdu nav, ka izlīdzies ar svešiem tautas vārdiem?
  Vai Tu zini, kāpēc tagad mazajiem bērniem tiek liegts skatīties Padomju laiku labestīgās, pamācošās multenes? ... jo viņi šajā skarbajā pasaulē neizdzīvošot! Es esmu Padomju laiku cilvēks un tās žults, kas vienam otram ir, manī nav un tāpēc nevajag censties nolikt mani gar zemi. Man arī ir tiesības atreaģēt uz manis aizskaršanu, kas ar Jums kliedzējiem, ne ar vienu nebij saistīts, ja neesi vainīgs - nebāzies!! Tev vēl ir kādi jautājumi, cilvēkam, kurš maina nikus un slēpj savu patieso būtību? Tāpēc, lūdzu, noej no mana ceļa, ja man kāds ieraksts neinteresē, es nedrāžos tur ar apvainojumiem.
... jā jā, es biju spiesta nozagt laiku, lai Tev sniegtu izsmeļošu atbildi"  

Frēzija v. 13. nov 2019. 13:36

   .... tikai muļķis nevar atšķirt patiesību no melīgiem glaimiem  


https://www.youtube.com/watch?v=AbZPhkHdPiI&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?v=-KUOZYoVx6E

Frēzija v. 13. nov 2019. 13:32

Ansītis Skabarga vakar 19:16
    Tev nešķiet, ka sāc jau pārmērīgi atkārtoties? Kādā sakarā Tu vispār man plijies virsū ar saviem aizrādījumiem, Tu pārzini manas domas, jeb Tevi kaut kādā veidā skāris mans ieraksts? Manā tekstā nebija norāde cilvēkam personīgi, tāpēc arī svētās trijotnes uzbraucieni te bij lieki, domāju, ka īstais vainīgais saprata, ka nevajag dzelt klusām kā čūskai.
  Un vispār! Tu esi tas godīgais, tīrais, baltais tapis nomainot iepriekšējo kažoku uz elegantu mēteli? Ar kādiem apvainojošiem vārdiem Tu biji mētājies komentāros, kādu laiku atpakaļ, Tev tas bij atļauts!? ... braukt virsū man vai kādam citam?
   Var mani nīst un gānīties, cik uziet ... es Tevi personīgi nepazīstu, Tu mani arī ne, tāpēc piebremzē ar saviem uzbraucieniem! Nekad neesmu atzinusi melīgus glaimus un nevajag mani piespiest ar varu piebiedroties tādam baram. Man Tavas dzīves pieredze un klupieni neinteresē, tāpēc, neregulē manējo! Dzīvo, priecājies, glaimo ar saldiem meliem un nejaucies svešos likteņos!!
   Man viss, ceru, Tev arī  

Frēzija v. 11. nov 2019. 14:05

    ... balta sniedziņa nav, ļaušu, lai spēcīga dziesma pārklāj tā neadekvātā cilvēka ..
                                                                            .... murgus  


https://www.youtube.com/watch?v=k9p_eYRIYeE

Frēzija v. 11. nov 2019. 13:59

  Kafijas Pauze 9. nov. 19:16
     ... nē, nu atkal - kliedzoša, brēcoša! ... īsta kaza! ... atkal ir klāt. Vai Tu vienreiz vari likt man mieru!?
   Varbūt, ka man ARĪ jādomā par zvanīšanu uz Tavu darba vietu, vai tāds cilvēks, ar nelīdzsvarotu psihi..., var strādāt ar maziem bērniem? Tu jau sāc ķerties pie slīkstoša salmiņa, vai tas ir alkohola ietekmē, atceries! ... alkoholā ir daudz kaloriju ...
   ... un beidz mani apvārdot par baumām, jeb gribi, lai lieku Tev priekšā pierādījumus par Tavu dēliņu ..., būs Tev riktīgs  - oblom!
   Lai es Tevi te vairāk neredzētu!! ... pretēji, bildi arī varu ielikt, kur vajag ar visiem Taviem pazemojošiem rakstiem!!

Dzēsts profils 9. nov 2019. 19:16

Ingrida...cik interesanta frāze no Tevis izskanējusi..Tu tiešām neuzskati ,ka Tev ir kkādas īpašas tiesības mācīt šeit kādu?!?Vai arī uzskati,ka šīs tiesības Tev nav mācīt tikai savu sabiedroto? Man vēl ne tik sen aizrādīji ,ka neesmu pietiekami iejūtīga pret cilvēkiem ,kuriem grūtības izprast tekstu kopumā,ka neielieku šo domu viņam mutē.Viņs jau tad apēstu ,bet nedomāju ,ka doma aizvirzītos uz smadzenēm ,bet daudz zemāk
Jā ,Frēzija...izrādās Tu neko nezini,bet turpini visu izzīst no pirksta.Neglaimo sev..Tavu blogu neuztvēru kā vērstu pret mani..nebija iemesla to tā uztvert,bet tiesības izteikties ir ikvienam

Vasilijs P. 9. nov 2019. 11:39

Jā!Ar kādu skaņu viņa Siguldā,Swedbank,nolaidās!?

Frēzija v. 9. nov 2019. 11:34

     Labdien, Ingrida.
   Par mana bloga tēmu, man arī nepatika aizkulises, tāpēc radās tas ieraksts kādai personai. Var jau izlikties par baltu un vispareizo ..., manis pēc, bet ja sāk dzelt pa kluso ..., atliek tik aizrādīt uz nepatiesumu. Kafijas Pauze emocionāla meitene un darbojās impulsīvi, ieskrienot manā ierakstā ar apvainojumiem - dzirdēja zvanu, tik nezin no kurienes, nodomādama, ka tas pierakstīts viņai, tāpēc arī atbildēju ar pret aizrādījumu. Nekādas baumas neesmu izplatījusi, kā viņa te piedziedājusi, jo nav bijis iemesla interesēties par viņas personīgo dzīvi. Kas tie par vīriešu nikiem, kas te brāzās virsū ..., nezinu, varbūt Pauzes apsargi vai mīļākie, vienalga, tas viss ir vīrieša necienīgi jaukties sievietēm pa vidu.
    Jaukas brīvdienas  

Ingrida X. 7. nov 2019. 19:09

   Es, Oskar, neatmetu sakāmvārda jēgu. Tikai- manam saprašanas līmenim- par daudz biji tos ģērētos zvērus sakarinājis   Kāds jautājums, tāda atbilde; ne tā?   
   Par jaut. būtību. Esmu bijusi te šerpa un visvisāda, ticis cilvēkiem, pieļauju, nepelnīti. Bet viens gan- es vsm protu atzīt savas kļūdas, tas jau ir tas, ko teicu: Mums ir dotas spējas domāt, pārvērtēt. Un vai tad, ja cilvēks ko sapratis, izjutis savādāk, ja viņš skatās uz lietām, izvērtē tās jau citādāk, tas ir tik peļami? Nē. Un to saku, pilna pārliecības. Un tas, ka es brīnišķīgi zinu, kā top Gunas blogu komenti (sarunas ar sevi) un to balsojumi, man tgd jāslēpj, lai kļūtu pieņemta? Nē. Bet- esmu pieņēmusi, ka tas tā šeit ir un būs; noskaņojusi sevi- lai nu tiek cilvēkam, kuru dzīve apdalījusi. Vairs neiemaisīšos tajā, kas apmierina te daudzus.

    Es nezinu un nevēlos zināt, aiz ko tapa šie Frēzijas blogi, man vnm dergušās aizkulišu spēles. Un- man vnk žēl jaukas meitenes (Frēzijas, šai gad.), kas tika nolikta zemāk par zemu. Cik pašas vainas- nezinu. Bet, mazliet zinot tos, kas nupat varen braši kopiski uzbruka, es nespēju paklusēt. Protams- viņa sparojās pretim tā, kā es nespētu; esmu cita (kā mēs ikviens); noietu malā un paklusētu.

    Taču- es neuzskatu, ka man ir kkādas īpašas tiesības mācīt te kādu, t.sk- Frēziju; bez tam- tieši viņas blogi bija tie, ko vairs vispār lasīju- īsti un nesamāksloti. Paldies par to Tev, Frēzij!  

   Sanāca gari, kā vnm. Nekas- kārtējais iemesls iesmiet tiem, kas to vēlas. Daļēji jau esmu pagājusi no visa, šeit notiekošā, nost. Pieradumam spēks liels, vai ne?    Un, loģiski tikai, ka man bieži nosmeldz, ka esmu devusi sev solījumu: atspringt no šeit notiekošā.

Frēzija v. 7. nov 2019. 18:24

   Cienījamais, Oskars Ledus 16:36
... paanalizē, lūdzu, pats savu sarunas kultūru, tad aizrādi otram  
Par manu amatu vari lauzīt savu satraukto galviņu tālāk, tikai pie sevis ..., pretēji lidosi! Kas Tev kāja aizķeras garām ejot manam ierakstam? Tev taču tie neizrāda nekādu interesi, vai es nepareizi pateicu, ka te ieej tikai ieriet!?

Dzēsts profils 7. nov 2019. 16:36

    Apbrīnojama daiļrunība   . Leksikai ar ne vainas   , kā priekš vecas, daudz pieredzējušas slaucējas   . Tikai Tev derētu ielāgot, ka šī ir publiska telpa, ne Tava privātā sarakste vai blogi, kurus redz tikai draugi. Līdzko to sapratīsi un pieņemsi nebūs tik grūti lasīt un pieņemt daudz citu viedokļu   .
   Lai Tev veicas   turpmākajās kūts mēzējas gaitās  

Frēzija v. 6. nov 2019. 23:22

  Atvainojums procesā ... .
Cilvēks ar garāku izpratni, ja pēc pārtraukuma ieradies svešā telpā, vēršoties pie ciemiņa, noteikti norādīs, kam velta savu dižo runu ...  
  Nav nemaz tik sen, ka mopsīša rejas, slēpjoties aiz mājas stūra, šoreiz ledus kluča, kuram ļipa trīc acīs paskatīties vaukšēja un vaukš arvien. Neinteresē, nenāc! Jeb Tev nav miera - kā vienai otrai parādīt savus zobus ... gandarījums taču! - va-ne  

Dzēsts profils 6. nov 2019. 22:59

Wā dieniņ   Frēzija. Man dziļi jāatvainojas Tev un Tavai asprātībai   !
   Manis rakstītais bij domāts Ingrida Xx 4. nov. 22:29.
Tavai īsajai izpratnei un liekulīgi pliekanajiem tekstiem jau sen vairs kā uzmanību nepievēršu  

Frēzija v. 6. nov 2019. 22:50

  Paldies, Oskar, ka domāji un gaidīji ... nu dikti jau nu Tev pateicos un domāju, ka izņēmuma gadījumā ... Tu esi pelnījis nevainības simbolu  

Dzēsts profils 6. nov 2019. 22:36

Nu par piemēru   :šeit autores ievietotā dzeja. Es tai redzu pavisam citu jēgu  

Autorizācija

Ienākt