Vai būtu jāļauj olvadu izņemšanu?

8. mai. 14:28

apgraizīt taču drīkst, tad kāpēc šo ne

Atslegas vārdi: manipulācija0

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (5)

Vasilijs P. 13. mai. 13:01

Protams Spūdžam jādodas uz ASV,jo ir pieredze.

Vasilijs P. 11. mai. 14:58

Neticu,kad kāds no Jūsējiem spēs apmierināt Dobelnieci,tel.29742118

Vasilijs P. 11. mai. 04:50

Vai tik Tu neesi tas slavenais Mētelīšu virinātājs no Latvijas Dzelzceļa?

Rihards B. 10. mai. 10:16

Tādam debīliķim tiešām nevar būt bērni, savādāk pats tos apēstu kā amerikāņi tītaru pateicības dienā, loģiski.

Vasilijs P. 8. mai. 15:28

nevaru spriest,jo citas intreses.Atraitnis,bērnu būt nevar.

Autorizācija

Ienākt