Turpinam sekot un atbalstīt!
Atslegas vārdi: hokeja kaislības2
Dagija D. 2. jūn. 10:54nu jā, tās pēdējās spēles bija kā bija.
šveicieši un somi tik līdzīgi spēkos, ka sanāca ripu padzenāt šurpu turpu :))
Bet par darbiem - to jau nekad netrūkst laukos.
Saulītei atdieties vari kaut tūlīt!
Ansītis S. 2. jūn. 00:02Viss....hoķi vairāk neskatīšos....vismaz šogad Nē nu....es jau saprotu .....mūsējiem tikai viena spēle ...ar nespēlēto otro grupu jo nedo dies vēl saliktu ādā Kanādai un tad jau ,uz to kontinentu,ne kāju spert neļautu ....aizokeānieši
bet nu,noskatoties maču par zeltu ,teiksu kad veltīgi pazaudēts vakars
Trīs stundas un nevienu vārtu ......un ,tos –vienīgos,tā arī neieskaitīja ......itkā,ar to pacelto nūju kādam pa kastroli trāpīts būtu .... Nu lab vēl kad mūsējie ....šitā nemuļļā....pa tukšo bet ar iemetieniem un,tad jau,ir vismaz ko skatīties un,par rezultatu, pārdzīvot
Nu lab....hoķis beidzies ,pavasaris arī un nu būtu jauki ja varētu mest ,pie malas ,darbus un atdoties Vasaras saulītei
Vasilijs P. 30. mai. 17:52Šī iemesla dēļ Padomju Latvijas sporta pasākumus neesmu apmeklējis,jo sporta pasākumus apmeklē Padomju Latvijas augstas amatpersonas.
Vasilijs P. 30. mai. 16:09Jā!Izmaiņas CIP apmācību sistēmā,kultūrā,sportā,jo likumdošana PSRS ir jāciena,jārunā latviski.
Dagija D. 29. mai. 15:03jā, 2.puslaiks...
besis parāva.. dzenāja to ripu no viena gala uz otru..
bet nu kā ir - tā ir.. tāpat Malači!
Bet bitītes nepiesauc.. ja ielidos tavos matos, labi nebūs.. liec tās saulesbrilles vai neliec !
Ansītis S. 29. mai. 12:56Bļauj vai nebļauj.....ja nav lemts–nenotiksies Jau otrā perioda puslaikā pat ....gribēju noslīcināties.... Atvēru Mangaļu pudeli I tā ,no rokām, izkrita .... Ot,bitīt matos!!!
Dagija D. 28. mai. 10:58Vasīlj,
brauc pamakšķerē, izvēdini prātu!!!
var būt beigsi stulbus blogus veidot.
Rihardu jau nomušīji
Dagija D. 28. mai. 10:56Ansīt, ņem par labu..
Šovakar gan bļauj, lai Tevi sadzird Curihē!
Ansītis S. 26. mai. 18:54Dagijai!!! Paldies!!! par spēļu kalendāra publicēšanu –no manim
Ansītis S. 26. mai. 18:52Nu re.....pakaunināju šamos ta ,uzreizi,i godu pratās ....pretiniekam izrādīt
Kaut vienu ripu,iemest atļāva .....a ,savadāk jau,nu tīri nesmuki izskatītos
Atkal, pa sauso ...
Vasilijs P. 25. mai. 11:53Brauc labāk pie dabas.nestreso.Daudzi iesākuši zivju zvejas.Sirds un asinsvadu veselībai.
Ansītis S. 25. mai. 10:57Nekauņas!!! Nu citu vārdu nav..... Ja vēl pret Ameriku nu daudzmaz godīga uzvara bija tad pret angļiem!!! Nu tas jau, nekādos rāmjos, nelien......
un,par šito,angļi mūsus ilgi neieredzēs Pamest sausā–nu trakākā nekaunība no mūsu puses un kā lai tagad ,tiem –Anglijas hoķeistiem,dzīvoties.....jo pat savējie–zilus pataisīs
Dagija D. 25. mai. 00:15Ansīt, nu gan tīri labi iet :)
Vasilijs P. 23. mai. 11:16Pabrikam taisnība.Caur sētu zaldātiem,caur durvīm oficieriem,tā tas ir bijis,un tā tas arī būs!
Vasilijs P. 23. mai. 03:44Noteikti viņš tādēļ sācis ceriņus plūkāt...
Vasilijs P. 23. mai. 03:43Kļūdījos,Jakuševs.
Ansītis S. 22. mai. 23:19Nu nekā laba.....tikai otro spēli sanāca laicīgi apsesties un mierīgi noskatīties
Pārējās, tikai uz beigām Laikam jau ,šī padarīšana ,ir jābeidz ....jāpagaida pēdēja –par zeltu Jo cik ta var.....ķert kreņķi
Vasilijs P. 22. mai. 11:44Un no DINAMO protams Maļcevs ar Jašinu 1 maiņā.
Vasilijs P. 22. mai. 11:42 Tad rītdien tiekas Izēlas 1 un Izraēlas 2 komandas?Kā PSRS laikos Psrs 1 un Psrs 2 komandas,otrās komandas kapteinis-protams bija
Jašins,no mūsu SPARTAKA.
Vasilijs P. 22. mai. 05:04Žīdi uzvarēja Vācijas komandu,tas esot bijis Vācijas liktenis