Jā Pabrik.Saprotu!

23. mai. 11:15

Caur sētu kājniekiem,caur durvīm oficieriem.

Atslegas vārdi: cip director v. blow346

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (3)

Vasilijs P. 24. mai. 05:28

Jo dakteri no Tvaika ielas nedrīkst pielaist uz dzelzceļa pat skrūvītes regulēt,tas viņam iedzimts,viņš nav fiziķis,bet Šiziķis.

Vasilijs P. 24. mai. 02:43

Dagad zivis var ar duršlaku zvejot

Vasilijs P. 23. mai. 11:15

Tā tas ir bijis,un tā tas arī būs.

Autorizācija

Ienākt