Tad Izrēļi nav radījuši apdraudējumu nedz Vēstniecības fasādei,nedz darbam.

1. jūn. 02:41

Jauna un izcili vidēji labas darba vietas un vide.

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (3)

Vasilijs P. 1. jūn. 05:22

Viņiem ir savi Padomju džinsi un mafija,nav nepieciešama Armijas palīdzība evakuācijai.

Vasilijs P. 1. jūn. 02:43

Uzmanība-atturēšana,sekas.

Vasilijs P. 1. jūn. 02:42

Ja runa par personāla blokādes iepriekšējām vietām.

Autorizācija

Ienākt