Tas pat Debilajam esot skaidrs.

2. jūn. 15:54

Kungiem vajadzīga un vienīgi Olga.

Komentēt var tikai autorizēti lietotāji

Komentāri (4)

Vasilijs P. 2. jūn. 21:08

Viņš atzīst,kad nav sniedzis palīdzību Leonīdam Iļjičam Brežņevam,bet tas neesot bijis vienīgais un šāda veida noziegums.

Vasilijs P. 2. jūn. 16:01

Pēc visa spriežot,tā tas varētu būt,jo visi saniknojušies uz Debilo-pavisam nopietni!Ja nav sertifokāta un tiesības.

Vasilijs P. 2. jūn. 15:56

Debilais rītdien ejot pēc sava sētnieka sertifikātā,lai spētu strādāt pēc profesijas.

Vasilijs P. 2. jūn. 15:55

Olga kungiem nepieciešama esot,jo vienīgi viņai ir reāls apkopējas sertifikāts,lai strādātu Rīgā.

Autorizācija

Ienākt